Ah Kalbim 19 Mayıs Özeti, Kızını Alabilecek mi? 20 Mayıs 325. Bölüm Fragmanı Tüyosu

Abhi ailesini yeniden kurabilecek mi Ah Kalbim 19 mayıs özeti neler oldu kızını alabilecek mi? Yarınki 20 mayıs 325. bölüm fragmanında neler var tüyolar ve olacaklardan kulis haberleri.

Ah Kalbim 19 Mayıs Özeti, Kızını Alabilecek mi 20 Mayıs 325. Bölüm Fragmanı Tüyosu

Abhi Pragya ve Kiara ile birlikte yaşamaya karar verir. Ancak ailesi onu kabul edecek mi? Ah Kalbim 325. bölüm fragmanı yayınlandı. Abhi ailesi ile konuşmak için evlerine gider. Kızını gören Abhi göz yaşlarına boğulur. Sarılır kucaklaşır ve bırakmak istemez. Ah Kalbim 19 mayıs özetinde bunlar yaşandı. Eşi ile görüşen Abhi doğal olarak tepki ile karşılaştı.

Ah Kalbim Abhi Ailesi İle Yaşayacak mı

Ah Kalbim 20 mayıs fragmanı yayınlandı mı 325. bölümde neler olacak gelecek bölüm tüyoları geldi. Abhi eşini ikna etmek için tekrar eve gidecek konuşacak. Biraz daha yumuşayacak olan eski eşini ikna etmek için elinden geleni yapacak. Ah Kalbim 20 mayıs özetine gelir isek Abhi dizi konusu. 40 Dakikalık dizide Abhi ailesi ile tekrar beraber olacak mı ana tema olarak işlendi. Kiara’nın annesi olaya pek sıcak bakmasa da Kiara’nın isteği annesini ikna etmeye yetecek. 325. bölümde değil ancak sonraki bölümlerde Abhi dileğine kavuşacak ve Pragya ve Kiara ile birlikte yaşayacak mı diye düşünmek bile istemiyoruz. Tekrardan yuva kuracaklarına inanıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2019