Ah Kalbim 26 Mayıs Özeti, 2 Haziran Neler Olacak Tüyoları

Kanal pazar gecesi dizisi 24:20’de yayına başlıyor. Ah Kalbim’de bu hafta neler oldu ? Ah kalbim 26 mayıs özeti tekrarı niteliğindeki bilgiler ile yayınlandı. Gelecek bölümü merak edenler için 2 haziran Ah Kalbim neler olacak 262. bölümde bizleri neler bekliyor ?

Ah Kalbim 26 Mayıs Özeti, 2 Haziran Neler Olacak Tüyoları

Annesinin zor şartlar altında büyüttüğü Pragya bazı durumların farkındadır. Kardeşi ile anlaşamayan Pragya tamamı ile sorumluluk sahibi olmuştur. Ancak küçük yaştan beri annesi ve kardeşine baktığı için evlenmeyi kabul etmemektedir. Bülbül ilse Pragya’nın anlayışına tamamen aksi şekilde yaşamaya devam ediyor. Güzel elbiseler giyip gününü gün etme peşinde hayatını sürdürürken sorumluluk almak ona göre değildir. Hayali olan sanatçı Abhi ile tanışmak tek hayalidir. Gerçek olur. Pragya Abhi’nin kardeşine zarar vereceğine inanır ancak Bülbül onu dinlemez.

Ah Kalbim Abhi ve Pragya tekrar beraber olacak mı

Ah Kalbim 26 mayıs özeti Pragya’nın Bülbüle baskısı ile bitiyor. Ancak Pragya’nın Bülbül’e olan baskısı onu Abhi ye daha çok yaklaştırdığını bilmez. Abhi ile Bülbül vakit geçirmeye başlamışlardır. Romantik aşkların yer aldığı süper bir bölüm izledik. Bülbül’ün ablası Pragya istemez iken Abhi’nin kardeşi Aliya da durumu bozmak için çalışır. Abhi ve Pragya tekrar beraber olacaklar mı? 7 yıl önce sevgili olan ikili 2 haziran Ah Kalbim neler olacak 262. bölümde bu sorulara yanıt verecek. Abhi ve Pragya tekrar sevgili olmak için bir adım atıp atmayacaklarını merak ediyoruz.

Ah Kalbim 26 Mayıs Neler oldu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2019