Ah Kalbim 4.-5. Bölüm Özeti Tüyoları 19-20 Ekim Kanal 7

Kanal 7 ekranlarını yeni dizisi Ah Kalbim 4.-5. Bölüm Özeti Tüyoları 19-20 Ekim perşembe ve cuma günleri kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile izleyenleri daha çok kendine çekmeyi başaracak gibi görünen Ah kalbim dizisinde bakalım 4. bölüm özeti ve tüyoları 19 ekim perşembe günü ve Ah kalbim 5. bölüm özeti 20 ekim günü yaşanacakları izleyip göreceğiz.

Ah Kalbim 4. Bölüm Özeti: Sures pişmanlığını nasıl ifade edeceğini bilemez. Nişan olsa da Suresin tedirginliği yüzünden okunur. Sures arkadaşına Pragya’yı değil Bülbül’ü sevip aşık olduğunu itiraf etmiştir. Arkadaşı ise bunu kendisine söylemek yerine Pragya ile paylaşmasının doğru olduğunu söyler ve bunu tavsiye eder. Cesaretini toplayan Sures Pragya ile konuşmaya karar verir.

Diğer yandan Bülbül de Purabın iş için uzak bir yere gidecek olması ve gittiklerinde otelde tek odanın olması oldukça zor durumda bırakacaktır ikiliyi. Bülbülün bu durumlara iyice sinirlenmesi ve tek başına odada kalması Turapın süslediği odayı da heveslerini de boşa çıkarmıştır.

20 Ekim Ah Kalbim 5. Bölüm Özeti: Sures ve Pragya birlikte olamayacakları zaten belliydi. Pragya suresin yazdıklarını görmüş ve onunla olmasının mümkün olmadığını anlamıştır. Sures ve Pragya iki arkadaş olarak kalmaya karar vermişlerdir. Ertesi günü yine arkadaş olarak okula birlikte gitmişlerdir.

https://www.youtube.com/watch?v=4L9k3RRQn80

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017