Ah Kalbim 6. Bölüm Özeti 21 Ekim Cumartesi Ah Kalbim 7. Bölüm 22 Ekim Tüyoları

Sevilerek izlenen yeni hint dizisi oldukça iyi bir başlangıç yaptı kanal 7 ekranlarında. Ah Kalbim 6. Bölüm Özeti 21 Ekim Cumartesi Ah Kalbim 7. bölüm özeti 22 Ekim Pazar özeti fragmanı Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek olan dizimizin bu hafta sonu yayınlanacak bölümlerinde neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Sures hastanede yaptırdığı test sonrasında neler olacağını merak etmektedir. Bu sırada işten ayrılan Pragya ve Bülbülün üstüne bir arabadan sıçrayan çamurlu su ikilinin üstünü başını çamur etmiştir. Bu araç abhiye aittir. Abhi özür dilese de iş işten geçmiş ve her ikisi de çamurun içinde kalmıştır. Abhi kendini nasıl affettirecek dersiniz?

Sures kız kardeşi hakkında ileri geri konuşanlardan hiç haz etmez ve iteleşmeler yaşanır kalabalıkta. Aslında Dna testine tabi olmaması için uğraşmalarının boşa olduğunun bir sonucudur bu. Diğer yandan ofiste kaybolan dosyalarının sorumlusunun abhinin arkadaşı olduğunu ispatlayan bülbül böylelikle olayı açığa çıkarır. Pragya ve Bülbülü suçlayan Purap ise oldukça mahcup olur. Bülbül bir süre sonra ofiste yeniden işe başlayacaktır.

Dna sonuçlarında sonra gerçekler bir bir ortaya çıkacaktır. Her nekadar kan testi sırasında farklı örnekler kullanılmış olsa da bu sorunu 2. bir doktorun devreye girmesi ile çözüleceğini ifade eden akashın annesi kendi doktorunun kesin sonuca ulaşacağını söyler. Sures ise bir süre sonra istifa etmek zorunda kalacaktır görevinden.

Bu arada Bülbül ise Purabın işyerinde yeniden işe koyulmuştur. Purab ile Bülbül zaman zaman yakınlaşırlar. Bu yakınlaşma Bülbül için oldukça duygusal bir yakınlaşmadır. Ah Kalbim 6. Bölüm Özeti 21 Ekim Cumartesi Ah Kalbim 7. Bölüm 22 Ekim Tüyolarında bakalım başka neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 6. Bölüm Özeti 21 Ekim Cumartesi Ah Kalbim 7. Bölüm 22 Ekim Tüyoları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2017