Ah Kalbim 8. ve 9. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 23 ve 24 Ekim Kanal 7 de

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen hint dizlerinin son örneği olan Ah kalbim çok sevildi çok tutuldu. Hindistanda çok uzun süre devam eden Ah kalbim yeni bölüm özetleri ve fragmanları ile dizihaberi.tv de sizlerle buluşmaya devam ediyor. Ah Kalbim 8. ve 9. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 23 ve 24 Ekim Kanal 7 de olacak ve bizlerde buradan yazacağız özetleri.

Ah Kalbim 8. bölüm 23 ekim pazartesi 9. Bölüm Özeti Fragmanı 24 ekim salı günü kaldığı yerden devam edecek. Ah Kalbim 8.Bölüm Özetinde Sures evlilik öncesinde kararlarından emin olup olmadığı konusunda kendini yoklamaktadır. Pragya yeniden üzülmesin diye arkadaşları Surese iyi düşünüp düşünmediği konusunda sorular sorsalar da Sures kendinden emin yanıtlar verir. Diğer yandan Pragya evlilik için adım atacakken kardeşi Bülbül ise Purabı düşünmektedir.

Gün böyle geçip gider. Bülbülün aklında Purab Pragyanın ise Sures vardır ve iki kardeş sevdiklerinin düşüncesi ile geç saate kadar uyanık kalıp sabah da uyanmayı bilmezler. Elbette gec yatıp sabahta uyanamamanın bir cezası olmalıydı. Sabah kalktıklarında farklı kişilerden hep kendilerini caydırıcı cümleler duysalar da sevdiklerine sahip çıkmaları annesi tarafından takdirle karşılanır.

Diğer yandan Purabın aracında Abhinin kaybolan kolyesi sorun yaratır. Kolyeyi bulmak için uğraşırlarken Bülbül aracın sallandığını görünce aklına kötü şeyler getirir ve Puraba çok kızar ancak bu yanlış anlaşılmayı erken farkeder. Bu sırada Pragya ile Sures arasında tartışma ise Suresin hatalarını düzeltip seninle evleneceğim demesi ile tatlıya bağlanmıştır. Bu tatlı atışmalar uzayıp gidecek anlaşılan..

Ah Kalbim 8. Bölüm 9. Bölüm Özeti

Purab ve Bülbül arasındaki iş yerinde devam eden tatlı atışma ise devam etmektedir. Bülbül her na kadar bir çok konuda onun hareketlerini takdir etse de zaman zaman onun yaptıklarına anlam veremez. Bülbülün ona bıraktığı özür dileme kartının farkına varmayan Purab Bülbülün işine son verdiğini açıklasa da daha sonra ondan özür dileyip evlenecekleri için çalışmasını istemediğini söyler.

Bu arada Abhinin büyükannesi ise ona kız ararken kimi münasip görse iyi? Pragyayı Abhiye düşünse de olacak iş değildir. Çünkü Pragya evlenmek üzeredir ve başka biriyle ne görüşecek durumdadır nede öyle bir düşüncesi vardır.

Ah Kalbim 8. ve 9. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 23 ve 24 Ekim Kanal 7 de işte fragmanı burada güncellenecektir:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 8. ve 9. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 23 ve 24 Ekim Kanal 7 de (2 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 October 2017