Ah Kalbim Dizisi 2. Bölüm Özeti 17 Ekim Salı

Ah Kalbim dizisi 2. bölümünde Pragya ve Bülbül isimli iki kız kardeşin hayatları konu edilmektedir. Pragya büyük olandır ve sorumluluk onun omuzlarındadır Annesinin onları nasıl zor şartlarda büyüttüğünün farkındadır ve hayatını annesi ve kız kardeşine adar.

Pragya’nın kız kardeşi ise onun tam tersi kişilik özeliklerine sahiptir. Bülbül havalı ve giyinmeyi gezmeyi seven biridir. Bülbül rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Ona ulaşmak ister. Gittiği konserde de onunla tanışma fırsatı bulur. Tanışması ile de tüm hayatları değişir. Sadece kendinin değil ablasının da hayatı değişir.

Pragya rockstar olan Abhi’nin davranışlarından hoşlanmaz. Çünkü ünlü olduğu için kendini beğenmiş bir tavrı vardır. Pragya Abhi’ye kardeşinden uzak kalması için tartışmalar yaparken aslında kendisi aşık olmuştur ona. İkili arasında tartışmaları bir aşk başlar. Artık kardeşinin hayran olduğu ünlüye kendisi aşıktır. İki kardeşin kaderi bundan sonra nasıl şekillenecek?

Ah Kalbim dizisi 2. bölüm özeti fragmanı konumuzda sizlerle paylaştık.. Kanal7 nin hint serisi devam ederken Ah Kalbim hafta içi 21:30 da cumartesi ise 21:00 de kanal7 ekranlarında oluyor.  Siz bu diziyi nasıl buldunuz yorumlarınızı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=9t-1oGcBY84

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017