Ah Kalbim Dizisi Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 De?

Hint dizilerinin Türkiye’deki adresi olan Kanal 7 birbirinden güzel Hint dizilerini yayınlamaya ekrana getirmeye devam ediyor. Ah Kalbim ise en son başlayan dizi oldu. Peki Ah Kalbim dizisi bitince ne olacak hnagi dizi yerine başlayacak merak konusu oldu. Ah Kalbim dizisi oldukça iyi izlenme oranlarına sahip ama bitince ne olacak hangi dizi başlayacak yerine. Ye Hai Mohabbatein adlı Hint dizisi başlayacak. Türkçesi Aşk Bu..

Şu sıra Kördüğüm orjinal adıyla Uttaran dizisi de ekrana gelmektedir Kanal 7 de. Ancak bu konuda öncelikle Ah Kalbimi işleyeceğiz. Ülkemizde dublaj işleri bitip Ah Kalbim olarak ekrana gelmeye başlayan ve gösterildiği sürece şu anda 90 bölümü aşan dizi ne zaman bitecek Ah Kalbim dizisi bitince yerine ne gelecek merak ediliyor.

Kanal 7 televizyonu yayınladığı hint dizileri ile çok konuşulan bir kanal. Reytinglerin en büyük oranını da Hint dizilerinden Ah kalbim gibi dizilerden aldığı için devamını da Hindistanlı şirketlerden talep etmeye devam ediyor. Kanal 7 de bir çok hint dizisi yapımcısıyla anlaşmış durumda. Ah Kalbim dizisi de bitince yerine başlayacak dizi hazır. Şimdiye kadar ekrana gelmiş olan diziler şöyle:

Bir Garip Ask = İss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Benimsin = Beintehaa
Zor Sevda = Qubool Hai
Sensiz Olmaz = Rang Rasiya
Yalancı Bahar = Madhubala Ek Ishq Ek Junoon
Deli Divane = Sapna Babul Ka Bidaai
İki Yabancı = Saraswatichandra
Tatlı Bela = Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ah Kalbim = Kum Kum Bhagya
Kördüğüm = Uttaran

Hindistanda yayınlandığı dönemde çok sevilen dizilerden birisi olan Ye Hai Mohabbatein yani türkçesi Aşk Bu dizisi Ah kalbim dizisi bitince başlamayı bekliyor. Farklı dizi projelerinin de olduğunu belirten Kanal 7 iç yapımlar müdürü Ayhan Akman Hint dizilerinin hem reyting getirdiğini hemde edepli ahlaklı olduğunu vurguladı. Yayınlanan Hint dizilerinin başrollerini Türkiyeye davet eden Kanal 7 ekibi yeni ekrana gelecek Aşk dizisinden de davet edecekleri oyuncular olduğunu belirtti.

Ah Kalbim Dizisi Bittikten Sonra ne başlayacak Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 De belli oldu mu gibi sorular çok geliyor. Bizde hemen yeniden yanıt verelim Ah Kalbim yerine başlayacak dizi Ye Hai Mohabbatein adıyla bilinen Aşk Bu dizisi kanal 7 de 2018-2019 sezonunda yayınlanacak olan yeni hint dizisi olacak. Umarım sorunuza cevap verebildik. Aşk Bu dizisi hakkında Bilgiler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017