Ah Kalbim Dizisi Bulbul Arora Kimdir Gerçek Adı Bilgileri (Mrunal Thakur)

Ah Kalbim Dizisi Bulbul Arora Kimdir Gerçek Adı Bilgileri (Mrunal Thakur)… Ah Kalbim dizisi 16 ekim pazartesiden itibaren hafta içi her gün ve cumartesi akşamı yayınlanıyor. Kanal7 hint dizileri ile iyi bir reyting başarısı kazanıyor. Bu yüzden de sürekli yeni dizilerle anlaşıyor. Seyirciyle buluşturuyor.

Ah Kalbim dizisi iki kız kardeşin hayatını anlatıyor. Pragya ve Bülbül isimli iki kız kardeşin hayatları ve aşkları anlatılıyor. Bülbül isimli genç ve güzel oyuncu hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Artık yabancı diziler televizyonda yayınlandıkça oyuncuları da merak edilir oldu.

Ah Kalbim dizisi başrol oyuncularından olan Bulbul’u Mrunal Thakur canlandırıyor. Peki Mrunal Thakur kimdir? Mrunal Thakur 1 Ağustos 1992 Hindistan Nagpur kentinde doğmuştur. Genç oyuncu Kishinchand Chellaram College mezunudur. 2012 Mujhse Kuchh Kehti, 2016 Tuyul Mbak Yul, 2014 Kumkum Bhagya dizilerinde rol almıştı. Kumkum Bhagya şimdilerde Kanal7 de yayınlanan Ah Kalbim dizisi.

Güzel ve genç oyuncunun resimlerini de merak eden hayranları için paylaşıyoruz. Siz Mrunal Thakur’un oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=9t-1oGcBY84

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim Dizisi Bulbul Arora Kimdir Gerçek Adı Bilgileri (Mrunal Thakur) (16 Yorum)

  1. Bülbül ile aynı gün doğmuşuz çok mutluyum ve bülbül seni çok seviyorum keşke prapla birlikte olsanız

Etiketler: Eklenme Tarihi: 16 October 2017