Ah Kalbim Dizisi Oyuncuları Fragmanı Özeti Kanal 7 (Kum Kum Bhayya)

Hint dizilerinin Türkiye adresi olan Kanal 7 yakında yeni bir diziyi daha ekrana taşımaya hazırlanıyor.  Ah Kalbim isimli Hint dizisi kendi ülkesinde çok sevilip tutulmuş olan ve 600 den fazla bölüm olarak çekilen Kum Kum Bhayya dizisi yakında kanal 7 de ekrana gelecek..

Ah Kalbim Dizisi Oyuncuları Fragmanı Özeti (Kanal 7) de olacak ve hemen sonrasında sitemizden uzunca okuyabilirsiniz.. Kumkum Bhagya orjinal adı budur dizinin. Türkiyede Kanal 7 Ah kalbim dizisi olarak ekrana taşıyacak.

Ah Kalbim Dizisi konusu özeti: Hindistanda evlilik salonu çalışanı bir Pencap reisi olan Sarla Arora ve çevresindekilerin yaşamını konu alıyor. Sarla onun çok kıymetli iki kızı bragya ve kumkum görme umudu ile yaşarken geçen zaman yeni ve mutlu bir günün habercisidir.. bragya öğretmendir ve annesine bakmaktadır.

Ah Kalbim Dizisi Oyuncuları kimler: Dizinin yıldızları Sriti Jha , Muhammed Ahluwalia , Mrunal Thakur ve Arjit Taneja gibi oyuncuların rol aldığı dizi Hindistanda 627 bölüm olarak yayınlanmıştır.

Ah Kalbim Dizisi Oyuncuları Fragmanı Özeti Kanal 7 (Kum Kum Bhayya) hakkında bu romantik komediyi kaçırmak istemiyorsanız önce aşağıdaki videoyu izleyin sonra yorumlarınızı ve beklentilerinizi aşağı bekliyoruz..

Ah Kalbim Dizisi Oyuncuları Fragmanı Tanıtımı

https://www.youtube.com/watch?v=9AzvUzbW7Vs

YORUMLAR

  1. ben bu diziyi cok begendim ozellikle abhigya aski cok komik bir dizi

  2. ah kalbim sizisi cok guzel

  3. Bence cok guzel olacaj

  4. Bu dizideki oğlan tam benlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.