Ahmet Kural – Murat Cemcir 2018-2019 Yeni Dizisi Star Tv de Ne zaman Başlıyor?

Daha önceki dizileri Limon Film ve NTC Medya imzalı olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni dizilerinin yapımcısı Çalgı Çengi İkimiz ve Ailecek Şaşkınız filmlerinin yapımcısı ve kendi şirketleri olan TR 40 33 Productions olacak. Ahmet Kural – Murat Cemcir 2018-2019 Yeni Dizisi Star Tv de Ne zaman Başlıyor? hangi kanalda olacak bu konulardaki sorulara yanıt vereceğiz.

Ekranların en komik çiftlerinden birisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir daha önce yayınlamış oldukları dizi ve filmler ile oldukça adından söz ettiren bu ikili izleyen herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Özellikle Çalgı Çengi İkimiz de ailecek şaşkınız gibi filmlerin baş rollerinde oynayan ve herkesi kahkahalara boğan Murat Cemcir ve Ahmet Kural 2018-2019 sezonunda yeni bir dizi ile izleyenlerin karşısına çıkmayı bekliyor. Son dizileri Kardeş payı hala akıllarımızda olan ikili bakalım nasıl bir dizi ile dönecekler.

Düğün Dernek filmleri ile Türk halkının gönlüne taht kuran Murat Cemcir ve Ahmet Kural yeni dizilerinde yine Türk halkını güldürmeye ve yüzlerini gülümsetmeye geliyorlar. Büyük ihtimalle Star TV’de yayınlanacak olan dizinin adı henüz belli değil. Ancak 2018 yılında Eylül ayında yayında olması bekleniyor. 2018 ve 2019 yıllarında devam edecek olan ve yaklaşık 40 bölümden oluşması beklenen Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni dizisi aile Komedisi olacak. İşte bir önceki dizileri olan Kardeş payından unutulmaz sahneler:

Herkesi gülümsetmek ve yüzünde bir tebessüm bırakmak için yola çıkan ikili daha önce Kardeş payı dizisi ile, Çalgı Çengi ikimiz, Düğün Dernek ve ailecek şaşkınız gibi filmlerin baş rollerinde oynayan ikili herkes tarafından sevilip sayılmış ve oldukça yüksek oranlarda izlenme reytingleri ne kavuşmuştu. Sinemada iyi izlenen filmlerin yanı sıra televizyonda da dizileri ile herkes tarafından takdir görmüş ve merakla yeni dizileri beklenen iki oyuncu olmuşlardır. 

Ailecek Şaşkınız galasında Ahmet Kural filmden sonraki iş için Selçuk Aydemir’in yeni bir dizi yazmaya başladığını söyledi. Cemcir ise “Selçuk, senaryoyu bitirmeden göstermez bize. O yüzden bekliyoruz senaryoyu bitirip, önümüze koymasını” dedi. sözleri ile dizinin yakında senaryosunun hazır olacağı ve oyuncu seçimleri ile dizinin başlayacağı imasında bulundular.

Yeni sezonda büyük ihtimalle Star TV‘de ekrana gelecek olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in dizisinin henüz ismi belli olmasa da büyük ihtimalle daha önceki dizileri olan Kardeş payına benzer bir formatta yayınlanacak. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in kendi yapım şirketleri olan TR 40 33 Productions tarafından çekilecek olan dizi çok güzel bir ekip çalışması olacak ve yaklaşık 40 bölüm sürecek olan dizinin süresinin biraz daha kısaltılarak herkes tarafından izlenecek ve tüm izleyenleri güldürecek bir dizi olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Sizlerde Ahmet Kural – Murat Cemcir 2018-2019 Yeni Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve bu konudaki samimi görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizi gülümsetmesi için son şarkılarını paylaşıyorum:

YORUMLAR

  1. Reyting olumlu olursa, 40 bölümden ileri gidebilir mi ? Ben bu ikiliyi daha çok ekranda görmek istiyorum. Komedinin sadece cinsellikle yapılmadığını gösteren tek kitle burada bence. Ayrıca samimi bir aile dizisi olsun ekranda artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.