Ahmet Kural Murat Cemcir Yeni Sezon Yeni Dizisi Filmi Konusu Oyuncuları

Ahmet Kural Murat Cemcir Yeni Sezon Yeni Dizisi Konusu Oyuncuları… Ahmet Kural ve Murat Cemcir muhteşem ikili. Birlikte yaptıkları her proje reytinglerde izlenme oranlarında çok iyi durumda. En son Çalgı Çengi İkimiz filmini yaptılar. Çok başarılı komedi oyuncusu olan iki oyuncu birbirinden ayrı farklı dram dizilerinde rol alsalar da asıl ünlerini birlikte yaptıkları yapımlarla kazandılar.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir birlikte ilk filmi Çalgı Çengi 2011 yılında. İzlenme sayısı 6 milyonu aşmıştı. 2. filmleri olan Düğün Dernek 6.980.070 kişi tarafından izlendi. 3. filmleri Düğün Dernek 2 de mahallelinin sünnet düğünü hazırlığını anlatan Murat Cemcir ve Ahmet Kural ekibiyle yine herkesi çok güldürdü.

Düğün Dernek 2 izlenme sayısı da 6.073.364 tür. Son filmleri olan Çalgı Çengi İkimiz filmi de istenilen başarıyı göstermese de ilk 3 günde 100.000 seyirciyi geçmiştir. Toplan gişe rakamı ise 2.784.241’tür.  Ahmet ve Kural sadece film mi çekti tabi ki hayır.. Birlikte televizyon dizisi de yaptılar. 2012 de İşler Güçler dizisi, 2014 te de Kardeş Payı dizisiyle Star tv de yayınlandı.

Yayınlanan dizilerinde de her bölümde ayrı bir heyecan bir olay vardı ve reytingleri oldukça başarılıydı. Ancak her bölüme yeni senaryove espriler hazırlamak çokta kolay olmadığı için dizi yapmaktan vazgeçip sinema filmi hazırlamışlardı. Ancak yeni sezonda yine dizi düşünebilirler belki.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisini ekranlarda görmek isteyenler parmak kaldırsın.. İlk ben kaldırıyorum parmağımı. Ekranlarda kaliteli esprilerin olduğu bir dizi olması seyircilerin beğenisini kazanacaktır. İkiliden yeni bir proje haberi yok şimdilik ve Çalgı Çengi İkimiz filmi daha yeniyken bir de dizi yaparlar mı bilemiyoruz. Bilgiler geldikçe konumuz güncellenmektedir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.