Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu ve Katılım Şartları Tüyoları Nedir ?

TV8’in yeni yarışma programı Ailecek Şanslıyız başvuru formu açıldı. Survivor’un final gecesi tanıtımını yaptığı Ailecek Şanslıyız yarışmasına nasıl katılınır başvuru yapmak için bizim size önerdiğimiz tüyolar nedir ? Gelin hep birlikte Ailecek Şanslıyız’da nasıl yarışmacı olunur bunun püf noktalarını size anlatalım.

Ailecek Şanslıyız Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Yarışmacı olmak için bir form doldurmanız yeterli. Önemli olan bu formdaki gizli bilgilerin nasıl doldurulacağı. TV8 yarışma programı olduğu için binlerce başvuru alıyor. Başvurusu onaylanan kişiler sadece yarışmacı olmuyor. TV8 ailesi ile tanışma fırsatı buluyor. Yarışmacı olarak katılanların çoğu ya dizi filmlerde aktris ya sunucu ya da Acun ekibi içerisinde farklı bir yerde görev alarak hayatını değiştirme fırsatı buluyor. Bunun için hangi yarışma olacağı değil doldurduğunuz formun kalitesi önemli. Çünkü seçilen kişilerin üzerinde milyon dolarlık projeler yapılıyor. Reytingler savaşı veriliyor sizin her hareketinizden kanal sorumlu oluyor. Bu yüzden size formu nasıl doldurmanız gerektiğini açıklayacağız.

Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu ve Katılım Şartları Tüyoları Nedir ?

Ailecek Şanslıyız Nasıl Yarışmacı Olunur ?

tv8basvuru.com/basvuru/ailecek-sansliyiz/1 linki üzerindeki formu doldurmadan önce formu iyice okuyun. İlk sorular klasik. Değerlendirmeye alacak ekibin yerine kendinizi koyun. Adınızın Murat olması ya da Deniz olması çok şey fark etmiyor. Önemli olan formun klasik yerlerini doldurduktan sonra kalan heyecanınız ile son soruları doldurmak. Hayatınızı etkileyen olay ya da bir hikayeniz var mı? Bu kısma yok diyemez ya da boş geçemezsiniz. Nasıl bir insan hayatta yaşamış ancak hiçbir kritik olayda bulunmamış onu etkileyen bir şey olmamıştır ? Bu sorular kendinizi anlatabilmeniz için en büyük şansınız. Sadece form yollayacaksınız form elemesinden nasıl geçmeyi düşünüyorsunuz?

Ailecek Şanslıyız Programına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Hayattaki en büyük hedefiniz için para kazanmak, zengin olmak gibi sığ şeyler yazmayın ya da Survivor’u kazanmak gibi. Bunları gören analizci direk formu atacaktır. Hedefiniz içerisinde bulunduğunuz işte ilerlemek ya da okuyacak kişiyi etkileyebilecek bir farklılık olmalı. Herkes normal işi yapar herkes çok zengin hayaller kurar gerçekçi ve orjinal bir hedefiniz olmalı. Hayatınızdaki en önemli başarınız sizin üniversite sınavı kazanmanız değil. Katıldığınız bir spor dalındaki başarınız madalyanız olabilir. Bakın bu soruları Ailecek Şanslıyız yarışmacısı olmak için dolduruyorsunuz. Başvuru formu sizin yarışma sonuna kadar elinizde olacak. Ailecek Şaşkınız yarışmacısı nasıl olunur ? Başvuru formunu düşünerek doldurarak. Televizyona daha önce çıktı iseniz bunu kesinlikle yazın. Yalan ve yanlış yazmanız size bir şey kazandırmayacak ancak hayallerinizi yok edecektir.

TV8 Ailecek Şaşkınız Başvuru Formu

Son olarak Ailecek Şaşkınız başvuru formu doldururken son sorunun önemi. Satırı küçük bırakılmış ve yıldız konmamıştır. Bu form doldururken sıkılanların atlaması ve direk elenmesi için hazırlanmıştır. Eklemek istediğiniz mutlaka bir şeyiniz olmalı. Bunu okuyan ise heyecanlanmalı ve sizi ön elemelere davet etmeli. Klasik bilgiler ile dolu binlerce form gönderiliyor. Sizin farkınız ne ? Karşı tarafa kendinizi koyarak siz olsaydınız bu formu okuduğunuzda etkilenir miydiniz? Reyting yarışına bu kişi ile devam eder miydiniz. Eğer sizin cevabınız evet ise formunuzu gönderin. Bol şanslar diliyoruz. Kim bilir belki yarışmacı olarak size ait bir yazı yayınlarız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2019