Aileler Yarışıyor’da Hangi Marka Model Araba Veriliyor? 2019 ödülü

yılTV8’den sonra hem adı hem formatı değişen yarışma programı Aileler Yarışıyor’da hangi marka araba veriliyor ? TRT1’in yeni yarışması için hazırlanan ötv ve mtv’si ödenmiş 2019 ödülünün ayrıntı ve özellikleri nedir ? Yarışmada kıpkırmızı parlayan arabanın marka ve modeli nedir ? Sizin için tüm detayları ve kaç para edeceğine kadar ayrıntılı yazımızı hazırladık.

2019 TRT 1 Aileler Yarışıyor Hangi Marka Model Araba Veriliyor ?

Türkiye’nin merak ile izlenen yarışma programı cuma günlerinin vazgeçilmezi olmuş durumda. Yeni yılında Ufuk Özkan’ın sunumu ile yayınlanan yeni yarışma programındaki araba izleyiciler tarafından çok merak konusu oldu. Uzak Doğu’nun en kaliteli markalarından biri olan Japonya üretimi olan Toyota Auris marka araç veriliyor. Aracın benzinli olmasu dez avantaj olsa da yeni nesil motoru sayesinde 5,5 yakıt tüketim ortalamasını tutturmuş çoğu dizel araçtan daha ekonomik seyahat imkanı sunmuştur. Yarışmaya katılan aileler için cep dostu bir araçtır.

Aileler Yarışıyor’da Hangi Marka Model Araba Veriliyor? 2019 ödülü

Aracı kullanma amaçlı mı almak istersiniz satıp nakite mi çevirmeyi düşünürdünüz ? Aracın piyasa ederine biraz değinelim. Aracın basic 1,33 life modeli 104 Bin TL’den anahtar teslimi ile bayilerde satılıyor. Eğer biraz özellik eklemek isterseniz 154 Bin TL’ye kadar fiyatı çıkıyor. Hybrit özelliği ise aynı özellikteki bir araç için 40 Bin TL fark ediyor. Peki ya 2019 yılında TRT 1’de yayınlanan Aileler Yarışıyor programında hangi marka model araba veriliyor tam değeri nedir ?

2019 TRT 1 Aileler Yarışıyor Hangi Marka Model Araba Veriliyor ?

Yarışmada verilen aracın sıfır değeri 104 Bin TL’dir. Satış işlemini yaptıktan sonra aracı hiç oynatmaz iseniz 98-100 bin TL arasına piyasada satabilirsiniz. Aracın kullanılmış ikinci el fiyatı ise 89-90 Bin TL ortalamasında değişmektedir. Bu fiyatlar devletimizin uyguladığı vergi oranları ve TL’nin Döviz ederine göre anlık farklılıklar gösterebilir. Sizlere ön bilgi amaçlı yazılmış olup yazımızı okuduğunuz güne göre tam kesin rakamlar değildir ancak yaklaşık olarak piyasa ederi bu şekildedir. Aileler Yarışıyor hangi marka model araba veriliyor öğrenmiş olduk. Sizin yorumunuz nedir ? Aileler yarışıyor başvuru formunu doldurdunuz mu? Siz arabayı kazansanız ne yapardınız ?

2019 TRT 1 Aileler Yarışıyor Hangi Marka Model Araba Veriliyor ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2019