Ailem Odam ve Ben Yeni Sunucusu Cansu Yurtseven Kimdir Hakkında Bilgiler

TRT 1 ekranlarında hafta sonları Cumartesi ve Pazar günü yayınlanmakta olan ailem odam ve ben isimli programda yeni bir sunucu göreve başladı. Ailem odam ve ben programı hafta sonu Trt1 de yayınlanan ve özellikle odası olmayan çocuklara oda ve diğer ihtiyaçlarını gidermek için uğraşan programın sunucusu görevden ayrılmıştı. Peki yeni sunucusu kimdir hakkında hangi bilgiler var kısaca sizlere sunmak istiyoruz.

TRT 1 ekranlarında hafta sonları devam eden ve sunucusu ile yollarını ayıran ailem odam ve ben isimli programın yeni sunucusu Cansu Yurtseven oldu. peki Cansu Yurtseven kimdir ailem odam ve ben isimli programda nasıl bir performans ortaya koyacak sunuculuk görevini yerine getirirken aynı zamanda izleyenlere de hitap edebilecek mi oldukça merak ediliyor. Öncelikle kısaca Cansu Yurtseven kimdir hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Cansu Yurtseven 15 Nisan 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. eğitim hayatını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde psikoloji bölümünde okuyarak tamamlamıştır.İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ki psikoloji eğitiminden sonra dengeli yaşam psikolojik danışmanlık merkezinde çalışmaya başlayan ve kendisine gelen müşterileri ile oldukça iyi bir iletişim kurarak gönüllerini kazanan Cansu Yurtseven oldukça önemli bir psikolog uzmandır.

TRT 1’de hafta sonları ekrana gelen ailem odam ve ben isimli programda artık sunuculuk görevini Cansu Yurtseven üstlenecektir, bekar olan Cansu Yurtseven İngiliz Kültür Güzel Sanatlar anaokulunda psikolog olarak da görev almaktadır. Yeni sunucu Cansu Yurtseven’i nasıl buldunuz yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum 27

 1. Edıbe deniz says:

  İyi günler benim 4 çocuğum var eşim ceza evinde çocuklarımın odası yok yer yatağında yatıyorlar kızım sizi islıyor çocuklarımın odaları olsun istıyorum 0531 661 58 92

 2. Yakup hatipoğlu says:

  Merhaba ben yakup ben sizden kızlarım için oda yapmanızı istiyorum

 3. Anonim says:

  Kesinlikle mükemmel bir değişim..

 4. saadet oran says:

  bence çocukların hayalini gerçekleştire biliyorsunuz bu yüzden herkein buraya başvurmasi azim

 5. Dilek Keleş says:

  Benim iki kızim bir oglum var onların hayallerini gerceklesmesini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version