Akrep Dizisi Avukat Kimdir, Gerçek Adı Nedir

Akrep Dizisi Avukat

Akrep Dizisi Avukat

Akrep Dizisi Avukat Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Ekranların yeni dizisi Akrep Star TV’de yayın hayatına başlamıştır. Kaliteli oyuncu kadrosu ve başarılı oyunculuklarla birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Akrep konusu ile de farklılığını gözler önüne sermektedir. Diziyi izleyenler zaman zaman dram sahnelerine tanık olsa da bir sonraki bölümde neler olacağını merakla beklemektedir.

Akrep Dizisi Avukat Kimdir?

Ferda karakterini hapisten kurtarmak için görev yapan avukat Ayşem ismiyle dizide yer almaktadır. Ferda, annesi Perihan tarafından henüz bir yaşındayken terk edilmiştir. Bu duruma yıllar boyunca alışamayan Ferda’nın en büyük isteği ve hırsı annesi Perihan’ın sahip olduğu her şeye sahip olmaktır. Perihan Hanım’ın konağına gittiğinde evden kovulan Ferda hapishaneye düşmüştür. Onu kurtarmak için ise Avukat Ayşem görev almaktadır. Avukat hapishaneye giderek Ferda’yı dinlediğinde ise öğrendikleri karşısında şoka uğrayacaktır. Edindiği bilgiler doğrultusunda hapishaneden kurtarmak için büyük çaba sarf eden avukat kimdir sorusu da izleyenlerin büyük merak konuları arasında yer almaktadır.

Akrep Dizisi Avukat

Gerçek Adı Nedir?

Avukat Ayşem gerçek adı ne sorusu birçok izleyen için merak konusudur. Yayın hayatına başlayan Akrep dizisinde Ayşem ismiyle avukat rolünde görev yapan genç ve güzel kadın Beril Pozam’dır. Beril Pozam sahne teknisyeni ve tiyatro oyuncusu olarak görev yapmıştır. Asıl mesleği ve çıkış yeri tiyatro oyunculuğu olan genç aktris daha önce Afili Aşk dizisinde yer almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version