Aleyna Tilki 2018 Survivor Yarışmacısı Oluyor, Sizce Doğru Bir Tercih mi?

Evet bu ara oldukça popüler bir isim olan Aleyna tilki gelecek yıl yayınlanacak olan Survivora katılıp katılmayacağı konusu meşgul ediyor magazin gündemini son günlerde. ACUN ILICALI, ALEYNA TİLKİ’Yİ İSTİYOR ancak Aleyna henüz karar vermiş değil.

Aleyna Tilki 2018 de yapılacak olan Survivor da Yarışmacı Oluyor, henüz net olmasa da Aleynanın bu teklife çok sıcak baktığı ve yarışmadan çok zevk aldığı katılmayı da çok istediği belirtiliyor. Aleyna Tilkinin Survivor 2018 e katılması Sizce Doğru Bir Tercih mi?

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalının keşfettiği ve ilk olarak Yetenek Sizsiniz de şarkıları ile ön plana çıkan ve bir çok şarkıyı başarı ile seslendiren güzel yıldız Survivor programına katılacak ‘ünlüler’ ekibine dahil olacak mı olmayacak mı? Acunun isteğini reddedeceğini zannetmiyoruz ancak okul meselesi ve başka projeleri varsa onu bilemiyoruz tabi..

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, ‘Survivor 2018’de Aleyna Tilki‘nin de yer almasını mutlaka istediği ve Aleynanın da söz verdiği öne sürüldü. Yani her ne kadar kesin olmasa da büyük ihtimalle Aleyna Tilki 2018 Survivor Yarışmacısına katılacak.  Aleyna Tilki‘nin menajeri ise, “Daha net bir karar yok, belli değil. Aleyna Hanım karar verdiği zaman açıklama yapacaktır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aleyna Tilki 2018 Survivor Yarışmacısı Oluyor, Sizce Doğru Bir Tercih mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017