Aleyna Tilki Hangi Dizide Oynayacak? Yeni Dizisi ve Rolü Nedir?

Aleyna Tilki Hangi Dizide Oynayacak? Yeni Dizisi ve Rolü Nedir?… Aleyna Tilki çok genç olması sebebiyle çok dikkat çekti. Sesinin güzelliği ve ilk şarkısı olan Cevapsız Çınlama ile milyonlar tıkladı. Google da aranan en çok isim oldu kısa sürece. Bir çok pop şarkıcıdan daha ünlü hale geldi kısa sürede.

Aleyna Tilki kimdir; 2000 yılında doğdu ve Konyalı. Aleyna Tilki hala lise öğrencisi. 1.65 boyunda ve 48 kilodur. Yetenek Sizsiniz de Gesi Bağları şarkısını söyleyerek tanındı ve sonrasında Cevapsız Çınlama şarkısı ile milyonlara ulaştı. Aleyna Tilki böyle ünlü biri olunca da dizi film teklifleri ardarda geldi.

Aleyna Tilkiye geçen aylarda yabancı bir dizinin uyarlaması için teklif gitti ancak kabul etmemişti. Bu sefer de Adı Efsane dizisi için teklif gitti. Adı Efsane dizisinin başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlunun diziden ayrılacağı söylenmişti. Erdal Beşikçioğlu ayrılınca da senaryo gereği Rojda Demirer ve Gökçe Bahadırda diziden ayrılıyor.

Adı Efsane dizisinden gelen teklif üzerine henüz kararını vermemiş olsa da Aleyna Tilki bu teklife sıcak bakmıyor. Adı Efsane dizisinin teklifini kabul ederse eğer yaz boyu setlerde olması gerekiyormuş ancak Aleyna Tilkinin yazın çok sayıda konseri var ve bu programı aksatacağı düşüncesiyle  bu teklifi reddetti.

Aleyna Tilki çok genç bir şarkıcı. Dizilerde rol alır mı bilemeyiz ama bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Aleyna Tilkinin hangi dizide rol almasını istersiniz? Yorumlarınızı ve beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aleyna Tilki Hangi Dizide Oynayacak? Yeni Dizisi ve Rolü Nedir? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2017