Aleyna Tilki Loft Reklamı Videosu Şarkısı Müziği

Aleyna Tilki Loft Reklamı Videosu Şarkısı Müziği.. Aleyna Tilki son zamanların en meşhur isimlerinden birisi. Reklam markalarının yüzü olmaya da başladı. Loft Jeans markanın reklam yüzü olan Aleyna Tilki  yeni reklam filmi ile hayranlarını büyüledi.

Loft reklam filminde rol aldığı sosyal medya hesabından duyuran Aleyna tilki şunları yazdı; Emek vererek, ‘dublör kullanmıycam’ deyip,ellerimi nasır tutturan 😜ve benim çok eğlendiğim bir reklam oldu.Tüm Loft ailesine teşekkür ederim. Yarın yayında 🙂

Aleyna Tilki’nin önceki gün sosyal medya hesabından duyuran şarkıcının rol aldığı Loft reklamı aşağıda sizlerle.. Aleyna Tilki reklam filminde ip üstünde yürüyor. Direk üzerinde dans ediyor. Sosyal medya üzerinden yazdığına göre de dublör kullanmadan bunları yapıyor.

Aleyna Tilki Loft Reklamı Videosu Şarkısı Müziği

Aleyna Tilki’nin oynadığı Loft reklamında çalan müzikte dikkat çekti. Sözsüz sadece müziği verilen şarkının adını bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Aleyna Tilki bu reklam filmi ile çok ses getirecektir. Şarkıcılığa da yeni adıma tan Aleyna Tilki kısa sürede ünlendi. Söylediği şarkılar dillere dolandı. Aleyna Tilki bu reklam filmi için aylarca özel çalışmalar yapmış.

Loft Reklamında Oynayan Aleyna Tilki Kimdir?

2000 yılında doğan şarkıcının babası Konyalı olduğu için aslen Konyalıdır. Liseyi yeni bitiren şarkıcı 1.65 cm boyunca ve 48 kilodur. Yetenek Sizsiniz’e katılmış ve Gesi Bağları’nı söylemiştir. Buradaki performansıyla Hülya Avşar’ın ve herkesin dikkatini çeken Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısını ile tanındı.

Üniversite de psikoloji bölümü okumak istiyor. Aleyna Tilki’nin çıktığı andan bugüne kadar yani 2 yıldır yaptığı tüm şarkılar dinlenme rekoru kırdı. Cevapsız Çınlama, Sen Olsan Bari, Yalnız Çiçek ve Dipsiz Kuyum şarkılarını seslendirdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aleyna Tilki Loft Reklamı Videosu Şarkısı Müziği (2 Yorum)

  1. Striptiz yaptırmak yerine jimnastik yaptırarak da kotun esnek ve rahatlığını anlatabilirdiniz. Gençler de bunlara özeniyor. Sporla sanatla ilgilenecekleri yerde nasıl dekolte giysem nasıl kendimi tehşir etsem derdine girdiler. Reklamlar, tv programları, kliplerden güzel örnek olan tek bir tane bulun gösterin bana. Sporla, bilimle, sanatla alakalı kaç tane var ? Aleyna’nın da sesi güzel ama üzgünüm bir Barış Manço, bir Tarkan, bir Kayahan da değil. Bu gün tutulur yarın unutulur. Çok da abartmayın

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2018