Aleyna Tilki Survivor 2018 Birleşme Partisine Katıldı Video

Aleyna Tilki Survivor 2018 Birleşme Partisine Katıldı Video.. Aleyna Tilki son zamanların yıldızı en çok parlayan şarkıcısı. Hem genç oluşu hem de sesiyle herkesi büyüleyen Aleyna Tilki’yi bu hafta da Survivor 2018 yarışmasında izleyeceğiz.

Survivor 2018 yarışması ilk yayına başladığı günden beri seyircilerin merak ettiği sorulardan birisi de birleşme partisinin ne zaman olacağıydı. Birleşme partisi zamanı geldi. Birleşme partisine ünlüler 6 gönüllüler ise 8 yarışmacı ile gidiyor. Gönüllüler 8 kişi gitmenin mutluluğunu yaşarken ünlüler iki haftadır arkadaşlarını elemekten çok mutsuzlar.

Ancak birleşmeden sonra Survivor 2018 de her şey değişir. İki takımda birlikte yaşamaya başladığı için arkadaşlıklar sohbetler değişiyor. Takımlar arasında daha fazla tartışma çıkıyor aynı adada oldukları için sürekli iletişim kurmak zorundalar ve bu da tartışmaları kaçınılmaz kılıyor.

Survivor 2018 de birleşme haftasında adaya bazı ünlü isimler konuk olur. Acun Ilıcalı birleşme partisi düzenler ve yarışmacıların mutluluğu için her şeyi yapar. Survivor 2018 de Aleyna Tilki birleşme partisinin ilk konuğu oldu. Aleyna Tilki Survivor 2018 adasını eğlendirmeye geliyor.

Aleyna Tilki Kimdir? 28 Mart 2000 doğumlu olan genç şarkıcı Yetenek Sizsiniz’e katıldı ve tanındı. 2016 Ağustos ayında Emrah Karaduman Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama single çıkardı. Türkiye’de bir anda parladı.  Survivor 2018 e konuk olarak katılan Aleyna Tilki’nin adada yaşadıklarını sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018