Aleyna Tilkinin Oynadığı Fuse Tea Reklamı Filmi Video

Aleyna Tilkinin Oynadığı Fuse Tea Reklamı Filmi Video… Aleyna Tilki artık bir reklam yüzü.. Yakın zamanda yıldızı parlayan şarkıcı Fuse Tea ile anlaştı ve reklam yüzü oldu. Reklam biraz garip olsa da özellikle gençler Aleyna Tilki’yi reklamda izleyince  çok beğendiler. Aleyna Tilki son zamanlarda çok tanındı. Böyle olunca da içecek firması reklam için Aleyna Tilki ile anlaşmak istedi. Ama bunun içinde oldukça fazla bir miktar ödemek zorunda kaldı.

Aleyna Tilki bu reklam filminden 2 milyon TL kazanıyor. 2 milyon karşılığında Fuse Tea reklam filminde oynamayı kabul etti. Aleyna Tilki 2017 yılının mayıs ve ekim ayları arasında 40 konser verdi. Aleyna bu beş ayda 1 milyon TL kazanmıştı. Aleyna Tilki’ye son 2 yıldır hem dizi hem de reklam teklifleri geliyordu.

Fuse Tea reklamında Aleyna Tilki‘ye soru soruluyor. Yenilenen Fuse Tea tadını nasıl buldunuz deniyor. Aleyna Tilki tam tarifi yapamıyor ve tarifinin yapılamadığını anlatıyor. Fuse Tea’nin bu reklam filminde anlatmak istediği çay meyve ve karışık bitkilerden oluşan bu tat diğer şarkıcılara da soruluyor.

Reklam filmi bir seri halinde yayınlanacak. Oğuzhan Koç ve Gülse Birsel’de bu reklamın aynı versiyonunda oynuyor. Aleyna Tilki’nin oynadığı Fuse Tea reklam filmini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.