Algı Eke Yeni Sezonda Hangi Dizide Rol Alacak 2017-2018

Sevilen dizi oyuncularından biri olan Algı Eke Yeni Sezonda Hangi Dizide Rol Alacak 2017-2018 sezonunda her hangi bir dizide çalışacak mı görev alacak mı diye merak edenler olunca bizde güzel oyuncu hakkında bilgileri ve yeni çıkan haberleri vermek istedik sizlere.

Algı Eke en son İsimsizler dizisinde rol almış ve kısa süren rolünden sonra 1 haziran 2017 tarihinde evlendiği haberleri çıkmıştı. İnan Ulaş Torun ile gizlice evlendiği iddia edilen Algı Eke son günlerde hakkında çıkan şiddet görüyor iddialarına sessiz kalmıştı. Bu magazin haberlerini veren Güneş gazetesi yeni diziden bahsetmemiş.

Algı Eke Yeni Sezonda bir dizide oynayacak mı Hangi Dizide Rol Alacak 2017-2018 sezonunda habere çok konu olan dizilerden birinde farklı bir karakterle görüp göremeyeceğimizi zamanla göreceğiz. Algı Eke son dizilerinde oldukça başarılı olmuş ve yeni sezondaki dizilere adeta göz kırparak başrol beklentisini göstermiştir.

Algı Eke Yeni Sezonda Hangi Dizide Rol Alacak 2017-2018 sezonunda yeni gelişmeler olursa sizlere aktaracağız yeni haberleri..

YORUMLAR

  1. Algı Eke Galip Derviş dizisinde rol alsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.