Ali Ekber Cevahir Dizisinde Kim Kimdir Oyuncuları Konusu Kadir İnanır

Ali Ekber Cevahir Dizisinde Kim Kimdir Oyuncuları Konusu… Ali Ekber Cevahir dizisinin yapımcılığını Gold Film üstleniyor. Dizinin senaryosunu da Esen Ali Bilen, Ece Umay Mit ve Emre Erkan yazıyor. Ali Ekber Cevahir dizisi çekimleri de Temmuz ayında başlıyor. Ali Ekber Cevahir dizisi konusu; Eşrefin üç kızı vardır. Eşrefin ailesi ve mahallesi ile olan çatışmaları anlatılacak.

Ali Ekber Cevahir dizisi başrol oyuncusu Kadir İnanır olarak belirlendi. Kadir İnanır 15 Nisan 1949 yılında Ordunun Fatsa ilçesinde doğdu.  Kadir İnanırın rol aldığı dizi ve filmleri yazmaya konumuz yetmez. Yeşilçamın efsanesinin yeni dizisindeki rolü merak konusu oldu. Kadir İnanır son olarak bir reklam filminde rol almıştı. Kadir İnanır dizide Eşref karakterine hayat verecek.

Ali Ekber Cevahir dizisinde Eşrefle çatışma yaşayacak olan diğer kabadayı rolü için Mahsun Kırmızıgül düşünülmüş ancak Kırmızıgülün bölüm başı 200.000  istemesinden sonra vazgeçilmiş. Artık başka oyuncularla görüşülmeye başlanmış. Ali Ekber Cevahir dizisi için oyuncu seçmeleri devam etmekle birlikte çoğu oyuncuya da karar verildi.

Ali Ekber Cevahir Kadir İnanırın çocuklarını canlandıracak 3 kız içinde sadece biri kesinleşti. Eda Ece Kadir İnanırın kızını canlandıracak. Diğer 2 kız için daha isimler kesinleşmedi. Ali Ekber Cevahir yeni bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu dizi ile ilgili oyuncular kim olsun istersiniz? Kadir İnanır gibi bir efsaneye hangi oyuncular yakışır ve kimler olmalı dizide? Yorum olarak yazabilirsiniz.

Ali Ekber Cevahir dizisi çekimlerine Temmuz ayında başlanacak. Dizi 2017 2018 sezonunda ekranlarda yayınlanmaya başlayacak. Tahmini Ağustos ya da Eylül aylarında yayınlanacaktır.

YORUMLAR

  1. Beste kökdemir alperen duymaz yiğit kirazcı olsun

  2. Beste kökdemir, Alperen duymaz ,yiğit kirazcı, gizem karaca, olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.