Ali Sunal Baba Oldu Kızının Adı Nedir ?

Ali Sunal baba oldu kızının adı nedir yeni bebeğinin görüntüleri konumuzun ayrıntılarında. Ünlü sanatçı Kemal Sunal’ın torunu oldu. Bir kız dünyaya gelen Ali Sunal’ın bebeğinin adı nedir sizin için öğrendik. Güldür Güldür Show’dan kendisini tanıdığımız ve babasından dolayı medya dünyasında hızlı çıkış yapan ismi hatırlayalım.

Ali Sunal Baba Oldu Kızının Adı Nedir ?

Ali Sunal Baba Oldu

Bugün bir mutluluk haberi ile uyandık. Ünlü ve güzel oyuncu Gökçe Bahadır ile boşandıktan sonra yeni bir evlilik kararı almıştı. 6 Yıl aradan sonra Nazlı Kurbanzade ile geçtiğimiz yıl evlenen Ali Sunal’ın kızı oldu. Çocuk istediğini her zaman dile getiren sanatçı muradına erdi. Başarılı bir operasyon sonucunda kızını kucağına alarak ilk defa ellerinde hissettiğinde mutluluktan bayılacak gibiydi. Çok farklı bir duygu. Mutluluktan ne yapacağını şaşıran Ali Sunal onu dünyanın en mutlu erkeği yapan Nazlı Kurbanzade’ye çok teşekkür etti.

Ali Sunal Baba Oldu

Ali Sunal Kızının Adını Ne Koydu ?

Ali Sunal’ın kızının adı nedir? ünlü oyuncu Kemal Sunal’ın torunu kim o da oyuncu mu olacak ? Medya dünyasının ileri gelen ismi Sunal ailesinin yeni ferdi doğdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile Ali Sunal haberi doğruladı. Kızının adını Narin koyan Ali Bey’e ailece bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Ali Sunal Kızının Adını Ne Koydu ?

Ali Sunal’ın kızının adı nedir ? Adını ne koydu diye merak edenler ilk resimlerini görmek isteyenler bu konuya. Siz de yorumlar kısmından Ali Bey’e iyi dileklerinizi iletebilirsiniz. Kendisine ailece bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Ali Sunal’ın kızının adı nedir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2019