Ali ve Sevda Dizisi Duygu Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Zeynep Elçin)

yorumsuz
56 izlendi

Ali ve Sevda Dizisi Duygu Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Zeynep Elçin)...  Ali ve Sevda dizisi ekranlardaki yerini almaya çalışırken bizlerde sizler için dizideki oyuncuları tanıtmaya devam ediyoruz. Bu konumuzda da Ali ve Sevda dizisinde rol alan Duygu karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncuyu tanıtacağız.

Ali ve Sevda dizisi çekimleri nisan ayında başladı. Mayıs ayında da Atv ekranlarında yayınlanması tahmin ediliyor. Ali ve Sevda dizisi başrollerini İsmail Hacıoğlu, Kerem Cem ve Sebahat Kumaş’ın paylaşacağı bildirildi. Baba Yapım imzası taşıyan Ali ve Sevda dizisinin senaryosunu da Hakan Kandal yazacak. Ali ve Sevda dizisinin yönetmen koltuğunda da Kartal Çidamlı oturuyor.

Ali ve Sevda dizisi konusu; Ali karanlıkta çok iyi görebilen ve özel güçleri olan biridir. Elektronik ve tamir konusunda ustadır. Ali küçük yaşta ailesini kaybettikten sonra kimliğini gizler ve devlet için çalışması istenir. Ali ajanlık yaparken bu onun her şeyine mal olur. Ali eşini çocuğunu kaybeder ve bunun için kendini suçlu görür. Ali ve Sevda dizisinde Ali kendine yeni bir hayat kurmak geçmişi geride bırakmak ister ve bu yüzden yeni bir mahalleye tanışır. Bu mahallede tanıştığı Sevda ile aralarında yavaş yavaş bir aşk filizlenir.

Bunu Gördün mü>>  Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep Neden Öldü Diziden çıktı Geri dönecek mi?

Ali ve Sevda dizisinde Duygu karakterini canlandıracak olan oyuncunun adı Zeynep Elçin. Zeynep Elçin Kimdir?

1990 yılında Gaziantep doğumludur. Zeynep Elçin 2015 yılından itibaren dizilerde ve reklam filmlerinde rol almaya başlamıştır. 18 yaşında zorla evlendirilmek isteyince İstanbul’a kaçmıştır. Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nde tiyatro oyunculuk eğitimi almıştır. İlk kez Şeref Meselesi dizisinde rol almıştır. Kaderimin Yazıldığı Gün, Aşk ve Günah, Savaşçı, Rüzgarın Kalbi ve Göç Zamanı dizilerinde rol almıştır.

Zeynep Elçin’in adı ailesi tarafından zorla evlendirilmek istemesi ile tanınmıştı. Kendi başına İstanbul’a gelerek burada kendi imkanları ile oyunculuk eğitimi aldı ve oyuncu oldu. Kendisi ile gurur duyduğunu söyleyen oyuncuya yeni dizisi Ali ve Sevda’da başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2019