Ali ve Sevda Dizisi Sinan Kimdir? Sevda’nın kardeşi rolü (Yiğit Koçak)

yorumsuz
19 izlendi

Ali ve Sevda Dizisi Sinan Kimdir? Sevda’nın kardeşi rolü (Yiğit Koçak)… Ali ve Sevda dizisi hazırlıkları tamamlanıyor. Ali ve Sevda dizisinin oyuncu kadrosu tamam. Bizlerde sizlerle Ali ve Sevda dizisi oyuncularının bilgilerini paylaşıyoruz. Bu konumuzda sizlere Ali ve Sevda dizisinde Sinan rolünü canlandıracak olan Yiğit Koçak bilgilerine yer vereceğiz.

Ali ve Sevda dizisinin senaryosunu Hakan Kandal yazıyor. Ali ve Sevda dizisinin yapımcısı da Muharrem Gürer oldu. Baba Yapım imzası taşıyan Ali ve Sevda dizisi 5 nisan 2019’da çekimlere başladı. Kartal Çidamlı ise Ali ve Sevda dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. Ali ve Sevda dizisinin ekibi hazır çekimler başladı. Yaz sezonunda yayınlanması planlanan dizi kendini sevdirirse yaz sezonunda yayınlanacaktır. Yeni sezona da imzasını atacaktır. Ali ve Sevda dizisinin oyuncuları Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Ceylan, Sebahat Kumaş, Burak Serdar Şanal, Selda Özbek, Hakan Altıner.

Ali ve Sevda dizisi konusu; Ali farklı hislere özelliklere sahiptir. Ali küçük yaşta ailesini kaybetmiştir. Ali kziliğini gizler ve güçlerini de gizleyerek sadece devlet için çalışır. Ali devlet için ajanlık yaparken ailesini kaybetmiştir. Bu yüzden de kendini suçlamaktadır. Ali yalnız bir hayat sürmek istemektedir. Kendini yalnızlığa hapsettiği sırada yeni bir mahalleye taşınır ve Sevda’ya aşık olur burada. Hayatına Sevda’nın girişi ile her şey değişir.

Bunu Gördün mü>>  Kötü Kız Dizisi Berk Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Yılmaz Kunt)

Ali ve Sevda dizisi kadrosunda yer alan Yiğit Koçak Kimdir?

Tam adı Bilal Yiğit Koçak olan oyuncu 1995 Samsun doğumludur.  İstanbul’a geldiğinde Akademi 35.5 ta oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Oyuncu kendini Vine sosyal medya hesabında paylaştığı videolar ile tanındı. Daha sonra da reklam filmlerinde rol aldı. Yiğit Koçak reklam filmlerinin ardından ilk kez Seni Kimler Aldı dizisinde rol almıştır.

Ali ve Sevda dizisinde oynayacak olan Yiğit Koçak dizi de Sevda’nın kardeşi Sinan rolünü canlandıracaktır. Oyuncunun instagram hesabını takip etmek isterseniz buyrun; https://www.instagram.com/yigitkocakk/ 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2019