Alija (Aliya) Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı (Alija İzetbegovic )

Alija (Aliya) Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı (Alija İzetbegovic ) Hakkında detaylı bilgiler:

Alija Dizisi yakında Trt1 ekranlarında başlayacak. Alija dizisi çekimleri Bosna Hersek‘te yapılıyor. Bir çok mekanda çekimleri yapılan dizinin konusu Bosna ve Hersek ilk Cumhurbaşkanı Alija Izetbegović’in hayatı. Aliya İzetbegoviç’in gençlik yıllarından itibaren tüm hayatını anlatacak.

Alija (Aliya) 17 yaşındadır. İkinci Dünya Savaşı sürerken ilk gençlik yıllarından itibaren, son nefesine kadar hayatını bir drama örgüsüyle ele almaktadır. Alija 17 yaşındadır. İkinci Dünya Savaşı bütün acımasızlığı ile sürmektedir. Saraybosna üstünden bomba taşıyan uçaklar şehir üstünden geçerken bazı bombalar şehre düşer. Uçaklar giderken halk sığınaklara kaçar ki bomba düşmesin diye.

Sadece iki aşık herkes sığınaklara kaçarken parkta buluşmaktadır. Savaş uçaklarının iki genç için buluşma çağrısı anlamına gelir. Alija ve Halida. Alija ve Halide tüm olumsuzlara rağmen birbirlerini sevmeye devam edecektir. Alija dizisinde Alija’nın gençliğini Burak Poyraz canlandırıyor. Diğer oyuncuları ve bilgileri de sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2017