Alişan Buse Varol Masko Mobilya Reklamı Video

Alişan Buse Varol Masko Mobilya Reklamı Video… Alişan ve Buse Varol yeni reklam filmlerinde rol aldı. Alişan ve Buse Varol Masko Mobilya reklamında yer aldı. Reklam filminde Alişan’ın romantik hallerini izliyoruz. Alişan ve Buse Varol evliliklerinin konu edildiği reklam filmi çok beğenildi.

Reklam filminde Buse Varol bir arkadaşıyla oturuyor. Arkadaşı evlilik nasıl gidiyor diyor. Buse Varol ise ” Baya iyi gidiyor diyor. Ya düşünebiliyor musun Alişan mutfağa giriyor birbirinden lezzetli yemekler yapıyor hem de elleriyle yediriyor. Bebeğin doğmasına daha var ancak bebek odamız şimdiden hazır. O odada bana farklı farklı resimler yapıyor. Her sabah ağzında bir gül elinde kahvaltı ile geliyor. Salonda kucağında bilgisayar bana aşk romanı yazıyor. Bütün bunlar beni çok mutlu ediyor.’

Alişan’ın sesi duyuluyor bu sırada ‘ Aşkım biz tüm mobilyalarımızı Maskodan aldık. Masko ile her şey değişir.’ diyor. Alişan ve Buse Varol çok mutlular maşallah. Bu mutlulukları da reklam filmine konuk oldu. Masko Mobilya Kenti reklam filminde yer alan Alişan ve eşi Buse Varol daha önce değişik programlara katılıp bebekleri ve evlilikleri ile ilgili de bilgiler paylaşmışlardı.

Alişan ve Buse Varol’un bir erkek bebeği doğacak. Bebeğin adını Burak koyacaklarını söylediler. Alişan ve Buse Varol inşallah sağ salim bebeklerini kucaklarına alırlar. Alişan ve Buse Varol’un yer aldığı Masko Mobilya reklamını siz nasıl buldunuz?

Masko Mobilya Kenti’ne gitmek isteyenler Masko Mobilya Kenti Masko AVM 3. Kat İkitelli Başakşehir İstanbul adresine ulaşmalıdır. Aynı zamanda Masko Mobilya’nın şubeleri de bulunuyor.İnternet sitesinde istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Alişan Buse Varol Masko Mobilya Reklamı Video (1 Yorum)

  1. Reklam güzel hoş ta bizde bu reklam yüzünden maskoya gittik dolandırıldık eve teslim diyorsunuz bir aydır ödedimiz mobilyalar gümrük ödedik lakin mobilya lar hala elimize gecmedi egetrans dan buket ve ali bey eşyalarımızı gasp etmiş çalmışlar herkes elini taşın altına koysun üç aile perişan almanyada yız diyemi yapılıyor bunlar ben devletten geçinen masum zavallı bir türk vatandaşıım vatanını çok seven lakin bu saatten sonra hiç kimseye güvenim kalmadı

Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2018