Alişan ve Eşi Buse Varol Kanal D Programı Nedir Bilgileri İletişim

Son dönemlerdeki en önemli evliliklerden birine imza attı Alişan. Adı müzmin bekara çıkan Alişan sonunda Buse Varol ile evlendi ve güzel bir düğün sonrasında yeni işler için yine ekran karşısına çıktılar.. Alişan ve Eşi Buse Varol Kanal D için yep yeni bir programla kendilerini gösteriyorlar..

Evlenmelerinin ardından ilk kez bir program yapacak olan ikilinin oldukça heyecanlı oldukları gözlenirken yapımcı ile Buse Varol sözleşmeyi imzaladılar bile.. Yaptığı dizi ve programlarla son zamanlarda hiç verim alamayan ve aradığını bulamayan Kanal D gündüz kuşağı için çiçeği burnunda evli çiftlerden olan Alişan ve Eşi Buse Varol ile yepyeni bir program hazırlığına başladılar. Detayları henüz kesinleşmemiş olan programın sunucusu ise Buse Varol oldu..

Geçtiğimiz ay çok konuşulan bir düğünle herkesin dilinde olan ve en çok bahsedilen ünlüler arasına girmeyi başaran Alişan ile evlenen Buse Varol Kanal D de yeni programı sunacak isim oldu. Buse Varol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımıyla müjdeyi verdi. Alişan ve Eşi Buse Varol Kanal D de yayınlanacak olan sazlı sözlü muhabbetli yeni programla herkesi kucaklayacak..

Buse Varol paylaşımında: ”Yeni işlere imzamızı attık, inşallah güzel olacak.Yakında hiç beklenmedik bir formatla Kanal D’de buluşacağız. Yapımcım Sinan Üstüner şimdiden çok heyecanlı,ben de.Beklemede kalın” diye yazdı ve Kanal D de sunacağı programın müjdesini vermiş oldu. Bizde Alişan ve Eşi Buse Varolun Kanal D de yapacakları program için şimdiden başarılar diliyoruz.

Detaylar geldikçe Alişan ve Eşi Buse Varol Kanal D Programı Nedir Bilgileri İletişim telefon konularında paylaşımlarımız bu sayfada devam edecek. Sizlerde merak ettiklerinizi ve program hakkındaki sorularınızı aşağı sorabilirsiniz.. Alişan ve Eşi Buse Varol Kanal D Programına Katılmak için İletişim bilgileri: 0 (212) 478 00 88

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2018