Alişan Yeni Sezonda Hangi Programı Sunacak Formatı Ne

Alişan Yeni Sezonda Hangi Programı Sunacak Formatı Ne.. Alişan bu yıl Esra Erolun kardeşi Eda Erolla olan ilişkisi ile gündeme geldi. Eda Erolla nişanlanmasının ardından yeni sezona da yeni bir işle giriyor Alişan. Eda ona uğurlu geldi..

Alişan daha önce Cennet Mahallesi, Her Şey Dahil Alişan Sevcan gibi dizi ve programlarda rol almıştı. Alişan’ın partneri Çağla Şikel oluyordu genelde. Cennet Mahallesi ve Her Şey Dahil programlarını birlikte yapmışlardı. Yakın arkadaşı olan Çağla Şikel onu Eda Erol’la nişanında da yalnız bırakmamıştı.

Alişan yeni sezonda Atv de program yapacak. Gündüz kuşağı programı olduğu tahmin edilen programı Alişan tek başına mı sunacak yoksa bir partneri olacak mı henüz belli değil. Programın yapımcılığını Ali Özbir yapıyor. Ali Özbir Esra Erolun eşi ve Alişanın da bacanağı oluyor.

Alişanın sunuculuğunu yapacağı program eylül ayında başlayacak ve formatı henüz belli değil. Sizce Alişan ne prograı sunmalı? Yarışma mı yoksa Her Şey dahil benzeri bir gündüz kuşağı programı mı? Yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Alişan Yeni Sezonda Hangi Programı Sunacak Formatı Ne (1 Yorum)

  1. Hić bir şey sunmasın..başarısız…başka insan mı yok..yeni karakterler e daha kültürlü bilgili insanlara fırsat..tanınsa daha iyi olur

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2017