Alışveriş Melekleri 1 Aralık Ayşegül Deniz Birinci Oldular Ayşegül Nihal Barıştı

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Alışveriş Melekleri 1 Aralık Ayşegül Deniz Birinci Oldular Ayşegül Nihal Barıştı konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Alışveriş Melekleri 1 Aralık Ayşegül Deniz Birinci Oldular Ayşegül Nihal Barıştı hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Alışveriş Melekleri 1 Aralık Ayşegül Deniz Birinci Oldular Ayşegül Nihal Barıştı.. Alışveriş Melekler 1 aralık programınd ahafta finali yaşandı. Hafta finalinde bu haftanın birincisi Ayşegül Melisa Doğan ve yarışmacısı Deniz oldu. Ayşegül Simay ve yarışmacısı sahnedeyken yorum yapmadı. Ağladı ben gitmek istiyorum melek olmak istemiyorum dedi.

Alışveriş Meleklerinde sonradan podyuma Ayşegül ve yarışmacısı çıktı beğenildi. Ardından puanlama ile diğer yarışmacılar Simay 4 Nihal 3 ve Ayşegül 6 puan alarak bu haftanın birincisi oldular. Ayşegül birinci olunca ve 10.000 kazanınca Kemal Doğulu lütfen ayrılsada program diyerek Ayşegülle dalga geçti.

Ayşegül neden ayrılıyım burada 20.000 tl var diyerek programdan ayrılmayacağını anlatmış oldu. Alışveriş Meleklerinde böylece Ayşegül 2 sefer birinci oldu. Simay 1 sefer birinci olurken Nihal henüz birinci olamadı. Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017