Alışveriş Melekleri 18 Aralık Yeni Yarışmacılar Kimler Bilgileri Resimleri

Alışveriş Melekleri gelen haberlere göre 15 Aralık cuma final yapıyordu Kanald resmi sitesinde de final bölümü diyerek yayınlandı ancak elenen sadece bir kişi oldu ve yarışma birinci seçilmedi sadece hafta birincisi seçildi. Bu da yarışma acaba gelecek hafta da devam edecek mi sorusunu akıllara getiriyor.

Alışveriş Melekleri 18 Aralık pazartesi eğer yayınlanırsa yeni yarışmacılar dahil olacak. Alışveriş Meleklerinden biri cuma günü elendi. Onun yerine yeni bir alışveriş meleği katılacak programa. Her alışveriş meleğine de yeni bir yarışmacı dahil olacak.

18 Aralık Alışveriş Melekleri programının jürileri Kemal Doğulu, İvana Sert ve Deniz Akkaya… Kanald de yayınlanan Alışveriş Melekleri programı aslında güçlü bir kadroya sahip. Ama reytinglerde ilk 100e giremiyor bu tarz yarışmaları malesef.. Bu sezon başlayan tarz giyim yarışmaları eskisi kadar rağbet görmedi. Aslında evlilik programlarının ve yemek yarışmalarının olmadığı bir sezonda çok izlenmesi beklenebilir. Demekki seyirci isteğini karşılayamıyorlar.

Alışveriş Melekleri 15 aralık cuma final yaptı deniyor resmi sitesinde. Ancak yine de gelecek hafta devam ederse sizlerle bu konuda yeni yarışmacıları da paylaşacağız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017