Alışveriş Melekleri 19-20 Aralık Var mı Yok mu Neden yayınlanmadı Bitti mi Final mi Oldu?

Merakla izlenen Alışveriş Melekleri 19-20 Aralık Var mı Yok mu Neden yayınlanmadı Bitti mi Final mi Oldu? Alışveriş Melekleri 18 Aralık Yeni Yarışmacılar Kimler diye beklerken programın yayından kaldırıldığını öğrendik ve şok olduk adeta… Alışveriş Melekleri 18 aralık pazartesi programında yarışmaya yeni bir alışveriş meleği dahil olması bekleniyordu ama programın erken final kararı ilke adeta herkes şaşırdı kaldı. En yüksek puan alan alışveriş meleği yarışmacı ile birlikte para ödülünü kazanıyor ve oldukça eğleniyordu bu yarışmada..

Alışveriş Melekleri 19-20 Aralık Var mı Yok mu Neden yok niçin yayınlanmadı Bitti mi erken Final mi Oldu? 18 Aralık Alışveriş Melekleri programında şok bir gelişme yaşandı ve Kanal D den yayın akışından çıkarıldı program.. İşte ömceki hafta programla ilgili haberimiz : Bir alışveriş meleği ve 4 yeni yarışmacı yarışmacıya dahil oluyor. Bu yeni yarışmacıların ve yeni alışveriş meleğinin bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Yeni bölümle birlikte yeni yarışmacıların resimlerini bilgilerini aşağıda bulabileceksiniz.

Alışveriş Melekleri’nde yeni formatta konsepti yarışmacı ve alışveriş meleği birlikte karar veriyor. Geçen hafta Alışveriş Melekleri’nde en yüksek puan alan ve 10.000 TL ‘yi kazanan Zeynep ve Melike oldu. Önceki hafta en az puanı alan Nihal Candan Neslihan ve Ayşenur Balcı Çağla oldu. Alışveriş Melekleri önceki hafta elenen Ayşenur Balcı ve yarışmacısı Çağla oldu.

Yeni hafta Alışveriş Melekleri 11 aralık cuma bölümünde de yeni alışveriş meleği ve yeni yarışmacıların bilgileri sizlerle bu konuda paylaşılacaktır.

Alışveriş Melekleri 19-20 Aralık Var mı Yok mu Neden yayınlanmadı Bitti mi Final mi Oldu? İşte son reyting oranları ve programın neden bittiğine dair reytinglerin olumsuz etkisi:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017