Alışveriş Melekleri 27 Kasım Pazartesi Yeni Yarışmacılar Kimdir İnstagramı Bilgileri

Alışveriş Melekleri 27 Kasım Pazartesi Yeni Yarışmacılar Kimdir İnstagramı Bilgileri Hakkında detaylı bilgiler:

Alışveriş Melekleri 27 Kasım Pazartesi Yeni Yarışmacılar Kimdir İnstagramı Bilgileri… Alışveriş Melekleri programı yeni haftasında yeni yarışmacılarla yoluna devam edecekler. Her hafta yeni yarışmacılar katılıyor Alışveriş Meleklerine. Birbirinden güzel ve stil sahibi kızlar bu programda yarışıyor.

Bu zamana kadar olan tüm stil yarışmalarında jüri olan ve artık bu alanda uzmanlaşmış Kemal Doğulu ve İvana Sert yarışmacılara puanlar veriyor. Alışveriş Melekleri olarak adlandıran yarışmacı koçları Ayşegül, Nihal ve Simay’da kendi yarışmacılarının birinci olması için çalışıyorlar.

Alışveriş Meleklerinde ilk haftanın birincisi Simay ve yarışmacısı Sesil olmuştu. 2. haftanın birincisi de Ayşegül ve yarışmacısı Berna oldu. Yarışmacıların hepsi genç ve güzel kızlar. Alışveriş Meleklerinde yeni haftada da birbirinden tarz sahibi kızlar yarışıyor. Alışveriş Melekleri 27 kasım pazartesi katılacak yarışmacıların bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Alışveriş Meleklerinde Seren Naz Altun Kimdir? Seren Simay’ı seçiyor ve birlikte bir hafta boyunca alışveriş yapıp kombinlerle jüriden puan almayı amaçlıyorlar. İlk gün partisi havuz başı partisi. Sizlerle bilgilerini paylaşalım. Moda tasarımı okuyor. İstanbulda yaşıyor.

Alışveriş Melekleri 27 Kasım Didem Nihal’in yarışmacısı. Didem akrep burcu.

Bunu Görmelisin!  Yasak Elma Dizisi Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 3. Sezon Devam mı Edecek?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Alışveriş Melekleri 27 Kasım Pazartesi Yeni Yarışmacılar Kimdir İnstagramı Bilgileri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2017