Alışveriş Melekleri 4 Aralık Yarışmacıları ve Alışveriş Melekleri Koçları Kimdir Bilgileri

Alışveriş Melekleri 4 Aralık Yarışmacıları ve Alışveriş Melekleri Koçları Kimdir Bilgileri… Alışveriş Melekleri yeni formatı ile 4 aralık pazartesi yayınlanıyor. Nihal Candan, Simay Tokatlı ve Ayşegül Melisa Doğandan farklı olarak 2 alışveriş meleği daha yarışmaya dahil oluyor.

Alışveriş Meleklerinin sayısı artarken jüriye de yeni bir ünlü isim dahil oldu. Deniz Akkaya yarışmanın yeni jüri üyesi oldu. Bu hafta yeni 5 yarışmacı daha yarışmaya dahil oluyor. Format aynı aslında ama bu sefer Alışveriş Melekleri de elenebilirler.

Alışveriş Meleklerinde 3 jüri 5 yarışmacı ve 5 alışveriş meleği kanald de sizleri bekliyor. Yeni yarışmacı bilgilerini de sizlerle aşağı da paylaşacağız. Alışveriş koçları yani alışveriş meleklerine yeni katılan 2 meleği de sizlere tanıtacağız. Alışveriş Melekleri 4 aralık pazartesi tüm bilgiler verilecektir. Önceli formatla izlenme oranı Stil Avcılarının gerisinde olduğu için formatta yeniliğe gidildi diye düşünüyoruz. Bu format şekliyle sizce izlenme oranı artar mı? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Alışveriş Meleklerinde bu hafta Nihal ve Neslihan Güneş, Ayşegül ve Arzu Koruk, Handal Kül ve Simay… Bu haftanın yarışmacıları ve alışveriş melekleri merak konusu oldu. Bizlerde sizlerle resimlerini paylaşmak istedik.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017