Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Yarışma Haberleri

Alışveriş Meleklerinde Çalan Yabancı Şarkı İngilizce Müziklerin Videoları

Hafta içi her gün Kanal D de ekrana gelen programında birbirinden güzel hareketli yabancı müzikler çalıyor. Bu müziklerin şarkıların ne olduğunu kimin söylediğini merak edenler sitemize uğrayıp öğrenebilirler. Kanal D de hafta içi her gün 13.00 da başlayan Alışveriş Melekleri’nde çalan yabancı İngilizce şarkıları buradan sizlerle paylaşıyoruz.

Alışveriş Meleklerinde özellikle Ayşegül Melisa Doğan ve Nihal Candanın podyumda kıyafet sergilediği dakikalarda çalan müzikler ile Alışveriş Melekleri Simay Tokatlının sahnedeyken çalan yabancı şarkıları oldukça merak ediliyor ve kimlerin şarkısı olduğunu öğrenmek için dizihaberi.tv de araştırma yapıyor ziyaretçilerimiz.

Alışveriş Meleklerinde Çalan Yabancı Şarkı İngilizce Müziklerin Videoları Kanal D ekranlarından hemen sonra sitemizde bulabilirsiniz. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Alışveriş Melekleri yeni son bölümde çalan yabancı ingilizce fransızca şarkıları buradan takip edip bizlerden istekte bulunabilirsiniz.. Sizde Alışveriş Meleklerinde Çalan Yabancı Şarkı isteklerinizi yorum olarak aşağı yazabilirsiniz.

İşte Ayşegül Melisa Doğanın Alışveriş Meleklerinde sahnede olduğu anlarda çalan o ingilizce yabancı şarkı:

İşte Alışveriş Melekleri Nihan Candan tanıtımında çalan ingilizce yabancı şarkı:

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Yarışma Haberleri

To Top