Aliya İzzetbegoviç Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı (Trt1)

Birbirinden farklı dizileri yayına alan ve oldukça başarılı olup reyting kaygısı gütmeden seyirciye aktaran Trt1 şimdide Bosna Lideri Aliya İzzetbegoviçin hayatını dizi olarak çekecek. Aliya İzzetbegoviç Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı (Trt1) dizihaberi.tv de sizlerle olacak ilk olarak.

Aliya İzzetbegoviç‘in hayat hikayesinin ve Bosnanın sırp işgalinden kurtuluşunun anlatılacağı ‘Aliya‘ isimli yeni proje hakkında bilgilere geçelim. Diziyi aslında Bosna direnişinin yeni nesillere sunulması ve Aliya İzzetbegaviçin örnek kişiliğinden ortaya çıktığının söyleyebiliriz.

Sancak Medya’nın sahibi Muhammed Hakan Sancaktutan tarafından ortaya atılan bu dizi Trt1 ekranlarında hayat bulacak ve izleyicisi ile buluşacak. Aliya, 6 bölümden oluşacak mini bir dizi olacak. Aliya dizisi drama ağırlıklı ve oldukça duygusal biz dizi. Aliya dizisinin konusu ve kısaca özetini de hemen sizlere aktaralım..

Aliya dizisinin Konusu kısa Özeti:  2003 yılının Ekim ayında kaybettiğimiz Bosna Hersek millî kahramanı olan aynı zamanda ülkenin kurucu devlet başkanı, aydın ve demokrat siyasetçi, yüksek ahlak sahibi İzzetbegoviç’in şahsında, Bosna Halkının son iki yüz yıllık tarihini ve geleceğe dair umutlarını bulacaksınız.

YAPIM: Sancak Medya

KANAL: TRT

YÖNETMEN: Ahmet İmamoviç

Dizi hakkında başrollerde kimlerin oynayacağına dair bilgiler de gelmeye başladı. Aliya İzzetbegoviç Dizisi başrol oyuncusu Yurdaer Okur oldu. Aliya İzzetbegoviç Dizisi hakkındaki diğer oyuncuların kısa süre sonra belirlenmesinin ardından buraya ekleyeceğiz..

Aliya dizisinin kısa detaylarını verdik sizlere. Aliya dizisi büyük ihtimal Ekim ayında Trt1 de başlayacak ve 6 bölümden oluşacak. Aliya dizisi oyuncu kadrosu özeti fragmanı detyaları ile brlikte sizlere buradan aktaracağız..

YORUMLAR

  1. Eşi tesetturlu dini butun bir bayan filmde başi acik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.