Anamız Var Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Ne Zaman Nasıl İzlenir ?

2018 yapımı Anamız Var Tv’de ilk kez hangi kanalda ne zaman nasıl izlenir ? Yerli film geçen yıl vizyona girmiş ve gişe rekorları kırmıştı. 2 Temmuz akşamı ise Fox Tv’de ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Komedi alanındaki Anamız Var konusu nedir ve oyuncuları hakkındaki detaylar konumuzun devamındadır.

Fox Tv’de Yayınlanan Anamız Var Tv’de İlk Kez Filminin Konusu Nedir ?

Film Ülfet Teyze üzerine kuruludur. Herkese bir eş bulan teyze yerde sürünene havada uçana eş bulup evlendirmeyi başarmıştır. Fridevs’te oğlu için Ülfet Teyze’den yardım istemiş ancak oğlunun mürvetinden muzdarip olmuştur. Eşini beğenmemiştir. Bu yüzden de Ülfet Teyze’ye kinli ve öfkelidir. Onun baş düşmanıdır. Ülfet Teyze’nin oğlu Rusya’dadır. Özlemi ile yaşamaktadır. Tek istediği oğlunu evlendirmek olan Ülfet Teyze oğlunun izninde ona bir kız bulmak. Gelen tüm işleri durduran ve oğlu için çalışmalara başlayan teyzenin hikayesini anlatmaktadır. Fridevs ise her zaman Ülfet’in oğluna bir eş bulmasını engellemek için plan yapmaktadır.

Anamız Var Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Ne Zaman Nasıl İzlenir ?

Anamız Var Filminin Oyuncuları Kimdir ?

Başrol oyuncusu Oğuz kimdir ? Alper Saldıran’ı 2007 yılındaki Kara İnci dizisi ile tanıdık. 2008 yılında Melekler korusun dizisindeki Barış karakterini canlandıran yakışıklının son projesi ise geçtiğimiz sezon yayınlandı. Bir Aile Hikayesi dizisindeki Erdem karakteriydi.

Anamız Var Filminin Oyuncuları Kimdir ?

Ülfet Teyze Kimdir ? 

Karakteri 1958 doğumlu usta tiyatrocu Füsun Demirel oynamaktadır. Siyasi paylaşımları ile gündemde olan sanatçımızın ileri paylaşımları olunca dizi setinden kovulduğu doğrudur. 1987 yılında Ferhunda Kalfa filmi ile medya dünyasına giriş yapan usta sanatçı 2012 yılında Yalan Dünya dizisinde Gülse Birsel ile birlikte oynamıştır. Dizideki Servet karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında Aile İşi yapımında yer almış 2018 yılında Anamız Var filminin Üflet Teyzesi olmuştur.

Anamız Var Ülfet Teyze Kimdir

Anamız Var Nimet Kimdir ?

Birgül Ulusoy Yonca Evcimik’in sıra dışı çılgın dizisi ile tanıdık. 1998 yılında Çılgın Bediş dizisinde rol almıştı. 1972 doğumlu usta tiyatrocunun rol aldığı bir diğer önemli dizi Ömre Bedel’deki Fatma karakteri idi. 2013 yılında Zelal’in annesi olarak Küçük Gelin dizisinde oynamıştır. 2014-2017 yılları arasında O Hayat Benim dizisindeki Sakine’dir. Son projesi ise 2016 yılından itibaren Küçüm Emrah ile birlikte oynadığı Aşk ve Mavi dizisindeki Birgül’dür.

Anamız Var Nimet Kimdir ?

Bu akşamın güzel komedi filmi olan Anamız Var Tv’de İlk Kez hangi kanalda diye merak edenler Fox Tv’yi takip edebilir. Anamız Var bu akşam 2 temmuz salı günü 20:00 itibari ile yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2019