Anne Dizisi Final Yapıp Bitti mi Yoksa Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi?

Star tv de salı günleirne yeni bir soluk getiren ve drama özelliği ile bu sezonun en farklı formattaki dizilerinden biri olan Anne Dizisi Final Yapıp Bitti mi Yoksa Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi? sorusu sorulmaya başlandı. Yapımcının son açıklaması ile başlayalım yazımıza: Dizi Mayıs ayının sonunda final yaparak veda edecek diye yazıldı en son.

Anne dizisi Cansu Derenin başrolünde oynadığı dizi ilk bölümlerinden itibaren oldukça iyi bir izlenme oranı yakaladı. Reytinglerdeki bu başarısını uzun süre devam ettiren zaman zaman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini reytinglerde sollayıp geride bırakan dizinin senaryosu 15 bölümde bitti aslında. Ancak geleneksel olarak biten bir senaryo ama iyi tutulmuş bir dizi Türkiyede ne olur hemen uzatmaları oynamaya başlar.

Bu arada bir detayı da gözden kaçırmamak gerek. Cansu Derenin oynadığı dizilere baktığımızda genellikle aşk dizileri olduğunu görürüz. Bir öğretmeni canlandırıp küçük kıza da bakmak zorunda kalınca farklı bir karaktere bürünmüş oldu tamamen. Dizinin olumsuz diyebileceğimiz oyuncu seçiminin yanı sıra bazı rollerin tam oturmamış veya beklentiler yönünde bir rol olmamış olması da dez avantaj oldu.

Sonuç olarak Cansu Derenin baş rolünü sürdürdüğü Anne Dizisi Final Yapıp Bitti mi Yoksa Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi? sorusuna şu cevabı verelim: Anne dizisi Mayıs ayının sonunda final yapmayı düşünüyor,  ancak reytingleri oldukça iyi olan bu dizi kanal ile yapımcı anlaşırsa gelecek sezonda da devam edebilir. Yani 2. sezon ihtimali de devam ediyor.

Bir ara Fox tv Anne Dizisi Final Yapacak olur da diziyi transfer edebileceğini söylemişti. Bakalım öyle bir ihtimal devam ediyor mu zamanla göreceğiz. Lütfen sizlerde bu konudaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Sizce dizi bitmeli mi yoksa 2. sezonu ile 2017-2018 de devam etmeli mi?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Anne Dizisi Final Yapıp Bitti mi Yoksa Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2017