Anneler ve Gelinler Başvuru Katılım Şartlar Yarışmacılar Kimler? (Star tv)

Anneler ve Gelinler Başvuru Katılım Şartlar Yarışmacılar Kimler? (Star tv). Anneler ve Gelinleri yarışması 15 Nisan Pazartesi günü Star TV ekranlarında başlıyor. Yeni yarışma programı saat 16.30’da yayınlanacak. Bu sezon moda olan gelin kaynana yarışmalarına bir yenisi ekleniyor. Bir format tutunca devamı geliyor muhakkak. Anneler ve Gelinleri yarışmasının detayları konumuzun devamında.

Anneler ve Gelinleri yarışması Türkiye’nin en doğal yarışması olarak niteliyor kendisini. Anneler ve Gelinler yarışması sunuculuğu ekranların güler yüzlü sunucusu Ezgi Serter üstleniyor. Ezgi Serter’in sunuculuğu yapacağı programda gelinler ve yetenekleri yarıştırılacak. Bu sezon her kanalda bir gelin kaynana yarışması var zaten. Kanal D Gelinim Mutfakta, Zuhal Topalla Sofrada’dan sonra da Anneler ve Gelinler. Bu yarışma diğerlerinden daha kapsamlı olacak çünkü diğerlerinde sadece gelinlerin yemekleri yarışırken bu yarışma da farklı oyunlar yarışmalar olacaktır.

Anneler ve Gelinleri yarışmasında 4 gelin ve kayınvalideleri bir çiftlikte tüm hafta boyunca yarışacaklar. Anneler ve Gelinler yarışmacısına başvuru nasıl yapılır? Her hafta yeni kayınvalide ve gelinlerin yarışacağı yarışma programında başvuru şartları neler bilgileri sizlerle..

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Anneler ve Gelinleri yarışması başvuruları Star tv web sitesinden yapılmaktadır. Belli bir koşulu olmamakla birlikte nişanlı ya da evli olarak kayınvalideniz ile katılmanız yetiyor programa. Anneler ve Gelinleri yarışması 15 Nisan Pazartesi günü ilk bölüm yayınlanacak. Star TV de saat 16:30 da yayınlanacak olan Anneler ve Gelinleri nin rakipleri çok dişli. Zuhal Topal, Yemekteyiz, Esra Erol ile aynı saatte yayınlanacak olan Anneler ve Gelinleri yarışması iddaalı şekilde gelirse istediği reytinglere ulaşabilir.

Anneler ve Gelinleri Star TV ekranlarında 15 Nisan pazartesi günü saat 16:30 da başlayacak. Anneler ve Gelinleri yarışması sunuculuğunu Ezgi Sertel üstleniyor. Ezgi Sertel daha önce Lezzetin Haritası programı ile tanındı. Programda anadoluyu gezerek yemekler tadan Ezgi Sertel sonrasında Kadınlar Bilir programını sundu. Şimdi de Anneler ve Gelinleri yarışmasını sunacak. Sizce bu yarışma tutar mı? Siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bende başvurmak istiyom çok eğlenceli bi program

 2. basvuru nasil yapilmakta

 3. Yarisma formu yokmu katilmak istiyorum

 4. MERHABA BAŞVURU YAPILAMIYOR FORMU DOLDURMAK İSTİYORUM AA OLMUYOR DÖNÜŞ YAPABİLİR MİSİNİZ KONUYLA İLGİLİ.

 5. Nasil basvuru yapiliyor

 6. Nasıl basvurı yapıyoruz

 7. Nasil basvuruluyor acaba yardim

 8. evet bencede cok guzel program sevilesi bir yarışma olacaktır bende katilmak istiyorum yaa

 9. Çok eğlenceli olucak belli bende katılmak istiyorum ama lütfen yardım banada

 10. Bu yarisma tutar bence eglenceli tam benlik

 11. Bence yarışma tutar sabirsizlikla başvuru icin bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.