Anneler Ve Gelinler bitti mi? Neden yayından kaldırıldı?

Anneler Ve Gelinler bitti mi? Neden yayından kaldırıldı?

Star TV‘nin heyecanla beklenen ve Nisan ayında yayınlanmaya başlanan Anneler ve Gelinleri programı bitti mi ? Anneler ve Gelinleri neden bitti ? Anneler ve Gelinlerinin yayından kaldırılmasının  gerçek sebebi ne ? Anneler ve Gelinler programı neden bu kadar kısa sürdü ?

Nisan ayında başlayan ve hafta içi her gün ekranlara gelen gelinler ve kaynanalar programı Anneler ve Gelinler’den kötü haber geldi. Yapımcılığını Karga Film’in üstlendiği Ezgi Sertel’in sunuculuğu ile ekranlar ile buluşan Anneler ve Gelinler programı 31 Mayıs Cuma günü 35. Bölümü ile final yaparak ekranlara vede edecek

Anneler ve Gelinleri Neden Bitti ?

Daha önce TRT1’de Ana Ocağı adı ile yayınlanan program reytinlerin iyi olması sebebi ile Star Tv Anneler ve Gelinler programından büyük bir beklenti içerisindeydi. Ancak program isim değişikliği ile Star Tv’de yayınlandıktan sonra ne yazık ki yarışma gerek reyting gerekse takip edilme açısından rakiplerinin çok gerisinde kaldı haliyle bu durum hem yapımcının hem de kanalın hoşuna gitmedi tabi ki istenilen ilgiyi göremeyen ve reytingleri de ilk 100’den yukarıya çıkmayan Anneler ve Gelinler için final kararı da gecikmedi yani Anneler ve Gelinler dizisi düşük reytingleri sebebiyle bitiyor.

 

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.