Annem Filmi Oyuncuları, Annem Filmi Nerede Çekildi Hangi İl İlçede?

Annem Filmi Oyuncuları, Annem Filmi Nerede Çekildi Hangi İl İlçede? Annem filmi eylül ayında vizyona girecek. Annem Filmi hazırlıkları yapılırken dizinin çekim mekanlarının resimlerini sizlerle paylaşalım istedik. Annem filmi bilgileri konumuzun devamında…

Özge Gürel Annem filminde Nazlı Toprak adlı öğretmen

Annem Filmi Oyuncularından Özge Gürel Hann imzalı Annem filminde Nazlı Toprak adlı öğretmene hayat veriyor. Annem Filmi Oyuncularından Sumru Yavrucuk ise Nazlı’nın çilekeş annesi Ayşe Toprak rolüyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Üniversiteyi kazanıp İstanbul’a giden Nazlı yıllar sonra baba ocağına geri dönüyor.

Annem Filmi Oyuncu kadrosu 2019Hann imzalı olarak çekilen Annem filminin son çekimleri dün başladı ve dizinin vizyon tarihi de öne alındı. Filmde Sumru Yavrucuk ile Özge Gürel filmin başrollerini paylaşıyor. Ayşe Balıbey Evren Erdoğan ve Bener Karaçor’un senaryosunu yazdığı filmin kadrosunda Fatma Toptaş da yer alıyor. Annem filmi 2019 yılının Mayıs ayında gösterime yetişecek gibi görünüyor.

Annem Filmi nerede çekiliyor? Merkez Armağan Köyü nerede?

Annem filmi Hann film imzası taşıyor. Eylül ayında vizyona girecek olan Annem filmi çekimlerine yakın zamanda başlanacak. Annem filmi Kırklareli ilimizin Merkez Armağan köyünde çekilmiştir.  Annem filmi yönetmeni de Mustafa Kotan oldu. Annem filmi için oyuncu Sumru Yavrucuk dizinin çekim mekanı olan Kırklareli Merkez Armağan köyünde kampa girdi.

Başrolde Sumru Yavrucuk

Annem filmi başrol oyuncularından olan Sumru Yavrucuk çekim mekanına gitti bile. Annem filmi başrol oyuncusu Sumru Yavrucuk Kimdir? 1961 yılında Ankara da doğdu. Liseden sonra 1977 yılında İstanbul Devlet Konservatuvarına kayıt olan oyuncu burada şan ve tiyatro eğitimi aldı. 1982 yılında İstanbul Devlet Tiyatrolarının kadrosuna geçmiştir ve hala İstanbul Devlet Tiyatroları oyuncu kadrosundadır.

Sumru Yavrucuk’un yer aldığı tiyatro oyuncularından bazıları Gılgameş, Yedi Kocalı Hürmüz, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz en ünlü oyunları. 1988 yılında da Önce Canan dizisi ile televizyonda dünyasına adım atmıştır. Bizim Otel, Mars Kapıdan Baktırır, Yabancı Damat, Sevgili Dünürüm, Bahar Dalları, Fatmagülün Suçu Ne dizilerinde rol aldı.

Annem Filmi Oyuncuları kimler

Sumru Yavrucuk ilk kez 1990 yılında Yorum Yok isimli filmde rol aldı. Sonrasında Çıplak ve Seni Seviyorum Roza filmlerinde rol aldı. Başarılı oyuncunun da bir çok ödülü bulunuyor. Annem Filmi oyuncuları henüz cast çalışmaları aşamasında. Sumru Yavrucuk başrol oynayacağı filmin konusu nedir? Annem Filmi oyuncuları bilgileri belli oldukça konumuz güncellenecektir…

Annem Filmi Nerede Çekildi Hangi İl İlçede

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Annem Filmi Oyuncuları, Annem Filmi Nerede Çekildi Hangi İl İlçede? (4 Yorum)

  1. Bu film Kırklareli merkez armağan köyünde çekilmiştir köy dışında çekilen sahneler merkezde yanlış bilgi olmasın Bartın yazilmış çekim yerine

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2019