Anone dizisi Türkçe Adı Ne Olacak Konusu Oyuncuları Kimler?

Anone dizisi Türkçe Adı Ne Olacak Konusu Oyuncuları Kimler? Med Yapım daha önce Anne ve Kadın dizilerinin uyarlamasını yurtdışından satın aldı. Reytinglerde çok başarılı olan bu dizilerden Kadın dizisi hala devam ederken Medyapım yeni bir dizinin haklarını daha satın aldı.
 Nippon Tv’nin başarılı yapımlarından biri olan Anone dizisi 2019’dan itibaren Türk televizyonlarında yayınlanmaya başlıyor. Anone dizisi ocak ayında yayına başladı ve Japonya dizisi Anone 60 dakikalık 10 bölümden yayınlandı ve  bir sezonu tamamladı.
Yönetmenliğini Nobuo Mizuta, senaristliğini Yuji Sakamoto yapıyor. Anone dizisi oyunculuğunu da Suzu Hirose, Satomi Kobayashi, Sadawo Abe, Eita,Shohei Hino ve Yuko Tanaka. Anone dizisinin konusu da şu şekilde; Bir kız ailesini kaybeder ve yaşadığı toplumdan dışlanır, hayatını nasıl devam ettireceğini artık bilememektedir. Bu  sırada yaşlı bir kadınla tanışır.
Yalancılık ve ihanet nedeniyle insanlara olan inançlarını kaybeden bu iki kadın birçok konuda benzer şeyler hissettiklerini fark ederler. Yaşlı kadın bu genç kıza evini açar. Sahte anılarla sahte bir hayat ve sahte bir aile kurarlar. Sonrasında aniden bir olay yaşanır… Anone hayatın anlamını ve “Yaşamayı gerçekten değer kılan nedir?” sorusunun cevabını arayan bir drama dizisi.
Anone dizinin gerçek adı. Anone dizisi Türkçe bir isim uyarlaması ile tv kanallarına verilecek. Anone dizisi yeni bilgileri Türk oyuncuları ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2018