Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği Şarkısı Kim Söylüyor Song Palace Sam Smith

Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği Şarkısı Kim Söylüyor Song Palace Sam Smith… Apple bir dünya markası… Böyle büyük bir firmanın da yeni yıl reklamı büyük oluyor tabi ki.. Yeni yıl reklamında bir erkek ve bir kadın kablosuz kulaklık ile aynı şarkıyı dinlemeye başlıyorlar. Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği son günlerde tv de dönmeye başladı sürekli.. Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziğini kim söylüyor sözleri var mı Türkçesi nedir merak ediliyor..

Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği Şarkısı Kim Söylüyor Song Palace Sam Smith

Apple 2019 Yeniyıl Reklamı MüziğiKulaklığın kablosuz olduğuna vurgu yapılıyor çünkü ikisi de aynı kulaklıkla bağlıyken özgür davranışlar yapabiliyorlar.  Videoda çalan müzikte çok merak edildi. Çalan şarkıyı sizler için aşağıdaki videoda paylaştık. Video da önce kadın apple telefonundan şarkı açıyor. Sonra o şarkı eşliğinde bale yapmaya başlıyor.

Bale yaparken bir erkeğe çarpıyor. Sonra ona kulaklığı veriyor. Ama kulaklık kablosuz olduğu için birlikte güzel bir bale gösterisi yapıyorlar. Bu sahnelerde çalan şarkılarda aşağıda sizlerle paylaşıldı. Gerçekten etkileyici bir reklam filmi oldu. Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği Şarkısı Kim Söylüyor Song Palace Sam Smith Yeni Yıl kar aşk hepsi bu reklamda… Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği Şarkısı Kim Söylüyor Song Palace Sam Smith Reklam kampanyalarıyla nam salmış olan Apple’dan bir taşla iki kuş vurduğu yeni bir video birkaç gündür internette dolanmaya başladı. Malum hediye sezonu tüm dünyada açılmışken, markalardan birbiri ardına gelen sezon kampanya görsellerine Apple’ın yeni videosu da eklendi. Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği Şarkısı Kim Söylüyor Song Palace Sam Smith..

Başta basit bir telefon reklamı gibi algılansa da, sanatsal işleri çok seven Apple’dan hayranlarını sevindiren video, markanın yeni amiral gemisi iPhone X ve Airpods’u ile ilgili. Duygusal şarkıların adamı Sam Smith’in Palace isimli şarkısının hakim olduğu video iki cihaz hakkında olsa da, hediye sezonu ve aşk üzerine detaylar taşıyor. Dansın büyüsü hiç bu kadar etkileyici olmamıştı.

Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği Şarkısı Kim Söylüyor Song Palace Sam Smith

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Apple 2019 Yeniyıl Reklamı Müziği Şarkısı Kim Söylüyor Song Palace Sam Smith (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 December 2018