Apple Tv Nedir Dizileri ve Filmleri Nasıl İzlenir Ücreti Nedir ?

Apple Tv nedir dizileri ve filmleri nasıl izlenir ücretleri kaç para ? Aylık aboneliği nasıl alınır hangi platformlarda izlenebilir ? Yeni internet kanalı hakkındaki ilk bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

Apple Tv Nedir Dizileri ve Filmleri Nasıl İzlenir Ücreti Nedir

Apple Tv Nedir ?

Netflix, Blu Tv gibi internet kanalları dünyada önemli yol kat etti. Özellikle HBO’nun dünyayı sarsan dizileri sayesinde önemli ciroları elde ettiği son dönemde Apple’de kolları sıvadı. Yeni yayın dönemine hazırlanana Apple Tv yönetmenler ve senaristler ile görüşmelere başladı. Yol kat etmiş dünyaca ünlü internet kanallarına bir yenisi daha eklenecek ve dizilerini bu platform üzerinden yayınlayacaklar.

Apple Tv Nedir

Apple Tv Nereden İzlenir ?

Apple Tv izlemek için ios aygıtınız olması gerekmektedir. Uygulama üzerinden tüm programlara erişebileceğiniz gibi apple tv kutusu alarak direk tv üzerinden de kanalları izleyebilirsiniz.

Apple Tv Nereden İzlenir

Apple Tv Ücreti Nedir Kaç Para ?

Apple Tv aylık abonelik şeklinde sunulacak. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için 2020 yılından itibaren yayına başlayacak Apple Tv için her ay sabit ücret ödemeniz gerekecek. Henüz içerisindeki dizileri ve filmleri belli olmamasına rağmen dünyadaki en pahalı internet kanalı olacağı kesinleşti gibi. Marka uzmanları aylık üyelik fiyatı olarak 9,99 Dolar olmasını ön görüyor. Bu da rakiplerinden çok daha pahalı ancak yol almış rakiplerine göre de çok daha eksik kanal olmasına neden olacak. Fiyatın iyi bir karar olmadığını düşünsek te ilk zamanlar ücretsiz olacağı iyi bir şey.

Apple Tv Ücreti Nedir Kaç Para

Apple Tv Dizileri ve Filmleri

Apple Tv şuan Hollywood içerisinde önemli projelere imza atarak satın alım işlemleri yapıyor. Henüz yayınlanacak dizilerin tanıtımını yayınlamayan Apple Tv filmleri ile de yeni bir çağ açacak. Ancak şuan için nasıl bir çalışma içerisinde olduklarını bilmiyoruz. Gelişmelerden haberdar oldukça sizlere bu sayfamızı güncelleyerek bilgi vereceğiz.

Apple Tv Dizileri ve Filmleri

Apple Tv Nedir nereden nasıl izlenir dizileri ve filmleri izlemek için aylık ücreti ne kadar ? Kaç para ile üye olabilirsiniz ve Apple Tv hakkındaki gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Apple Tv Nedir nereden nasıl izlenir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2019