Aras Bulut 2019 Filmi 7. Hücredeki Mucize Fragmanı Konusu ve Ne Zaman ?

Çukur Dizisinin usta oyuncusu Aras Bulut İynemli 2019 filmini tanıttı. Yaz ayında Çukur dizisinin sezon tatiline girmesi ile 7. Hücredeki Mucize filminde oynayacağını açıkladı. 7. Hücredeki Mucize filminin konusu nedir ne zaman yayınlanacak Aras’ın rolü ne olacak filmde başka kimler var detaylarını inceleyelim. 7. Hücredeki Mucize fragmanı yayınlanması ile sitemize ekleyeceğiz.

7. Hücredeki Mucize oyuncuları kimdir

Çalışmaya doymayan Aras Bulut 2019 yaz ayında da tatil yapmayacak. 2013 yılında Kore’de çekilmiş bir filmin senaryosunu satın alan yapım şirketi Aras Bulut ile anlaştı. 7. Hücredeki Mucize oyuncuları kimdir merak ediliyor. Yaz ayı bitmeden en geç Eylül’de sinemalara gün alınacağı planlanan film için şimdiden heyecanlanıyoruz.

7. Hücredeki Mucize Filmi Ayrıntıları

Senaryo Kore filmi olan Miracle in Cell No .7 ‘den alınmıştır. Türkçe çekiminden önce senaryoya ekleme ve çıkarmalar olsa da ana teması çok fazla değiştirilmedi. IMDB’de 11.000’den fazla oy alan film 8,2 puan ile başarısını kanıtlamıştır. Kategorisi Drama Komedidir. Orjinal yazarı Hwan-kyung Lee aynı zamanda yönetmenliğini yaptığı filmi 23 ocak 2013 tarihinde vizyona vermiştir.  127 dakika süren film için dünyadan 85 milyon dolar ciro elde etmiştir.

Miracle in Cell No .7 Türkçe

7. Hücredeki Mucize Filminin konusu

Dramatik film özürlü bir babanın kızı ile hayat hikayesini anlatıyor. Özrü olan babanın kızına sarı renkli çantayı alma hayali ile film başlar. Çantayı alacak maddi gücü yoktur. Her gün dükkana gidip çanta duruyor mu takip eder. Bir gün çantayı bir müşterinin almak istediğini görünce içeride bu durumu engellemeye çalışır. Ancak satılmasını engelleyemediği gibi içeride itişme yaşanır. Oysa çanta baba için çok önemlidir. Baba ve kız üzgün boynu buruk kalır. Kızı üzülme baba diyerek teselli etmeye çalışır.

7. Hücredeki Mucize Filminin konusu

Baba bir gün aynı çantayı bir kızın kolunda görünce heyecanlanır ve kızı için nereden aldığını sorar. Dükkana sizi götüreyim amca dediğinde adam havalara uçar. Ancak kızın bir hastalığı vardır. Yolda yere düşen kızın nefes almadığını görünce suni teneffüs yapar. Etrafına toplananlar adamın kıza suni teneffüs ettiğini anlamaz ve farklı gösterirler durumu. 7. Hücredeki Mucize filminin konusu çok acı verir.

Aras Bulut 2019 Filmi

Masum baba görgü tanıklarının ifadesi ile kız çocuğunun hürriyetine el koymak, taciz ve tecavüz etmek sonuçlarından hüküm giyer. Savcılık makamı mahkemeden idam istemektedir. Oysaki babanın masum bir hayali vardı kızına sarı çanta alabilmek. 5 kişi kaldığı cezaevi koğuşunda çete liderinin hayatını kurtarır. Çete lideri dile benden ne istersin diye sorduğunda kızımı görmek istiyorum der. Aras Bulut’un rol alacağı filmin sonunda ise cezaevi koğuşundaki beş arkadaş babaya kızını göstermenin yollarını aramaya başlarlar.

7. Hücredeki Mucize Fragmanı Yayınlandı mı

Aras Bulut’un oynadığı 2019 filmi 7. Hücredeki Mucize fragmanı yayınlanmadı. Şimdilik size filmin orjinal fragmanını yayınlıyoruz. Aras Bulut çekimleri başlamasının ardından yerli yapımına ait detayları sizlere vereceğiz. 7. Hücredeki Mucize oyuncuları kimdir ve konusu hakkında siz ne düşünüyor sunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019