Aras Bulut İynemli Söz Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak Resimleri Bilgileri?

Aras Bulut İynemli Söz Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak Resimleri Bilgileri?.. Söz dizisi yeni sezonda bazı oyuncular diziden ayrılırken bazı yeni oyuncularda diziye dahil olacaktır. Söz dizisinde yeni sezonda dahil olacak yeni bir oyuncu hayranlarını çok mutlu etti.

Söz dizisinin yeni sezon oyuncusu Aras Bulut İynemli.. Aras Bulut geçen sezon İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy’la birlikte rol almıştı. İçerde dizisi reyting rekorları kırdı. İçerde dizisinden sonra da Çağatay Ulusoy’un da Aras Bulut İynemli’nin de hangi dizide rol alacağı merakla bekleniyordu.

Aras Bulut İynemli genç ve yetenekli bir oyuncu. Söz dizisinin yeni sezonunda rol alacak ve diziye renk katacağına da eminiz. Aras Bulut İynemli hangi rolde oynayacak şuan belli değil ama Yavuzun kardeşi veya Baharın sevgilisi olma ihtimali düşünülüyor.

Aras Bulut İynemli Kimdir?
25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu.  Aras Bulut 1.82 boyu ve 70 kilodur. Başak burcu olup uçak mühendisliği mezunudur. Rol aldığı yapımlar Öyle Bir Geçer Zaman ki, Muhteşem Yüzyıl, Maral, İçerde, Arka Sokaklar..

Aras Bulut İynemli Söz dizisinde nasıl bir performans sergiler sizce? Yorumlarınız nelerdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aras Bulut İynemli Söz Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak Resimleri Bilgileri? (12 Yorum)

  1. Yavuz un kardeşi Baharın sevgilisi çok sıradan olurdu.Bu yüzden elbette Çolak ın oğlu olarak çıkacak karşımıza…

  2. Çolak ın oğlu olarak gelecek elbette…Kötüyü oynamasa idi iyiydi ….Ama onlar oyuncu , işleri bu….

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017