Arda ile Omuz Omuza 19 Mayıs Konuğu Evrencan Gündüz Kim ?

Her hafta bir ünlüye yemek yaptıran Arda ile Omuz Omuza 19 mayıs konuğu Evrencan Gündüz kimdir merak ediliyor. 23 yaşındaki Genç yarışmacı Arda’nın yemeklerini yapabilecek mi Arda 19 mayıs menüsünde ne yemek var ?

Evrencan fragmanından da anlaşıldığı gibi annesini biraz yoran bir arkadaşımız. Dünyanın en iyi Jazz ve Blues müziklerinin içerisinde yer alma hayalini yaşatan ve gençlik enerjisini kullanan Evrencan Gündüz kimdir biraz tanıyalım. Babası Asım Can Gündüz’ün açtığı yolda ilerleyen yarışmacı 2016 yılında babasını kaybetti. 2 Şubat 1996 yılında Kadıköy’de dünyaya sağlıklı bir doğum ile geldi.

Arda ile Omuz Omuza 19 Mayıs Konuğu Evrencan Gündüz Kim

İlk öğretim yıllarında koro ve solo alanlarında görev alarak okul içi konserler vermesi ile babasından gelen yeteneği ön plana çıkarmaya başladı. Henüz 4. sınıfa giderken piyano dersleri almaya başladı. Orta okul yıllarında ise öğretmenleri ile aynı grup içerisinde festivallere katılmaya başlayan Evrencan Gündüz 19 mayıs günü Arda ile Omuz Omuza programında yemek marifetini gösterdi.

Evrencan yaz aylarında babası ile tatil bölgelerindeki otellere giderek müzik grubu içerisinde amatör enstürman çalıyordu.  16 yaşında aynı sokaktan arkadaşlarını toplayarak T-Blue gurubunun kurucusu oldu. Bir anda youtube de patlayan müzikleri ile ödül programlarına dahil oldu. Rock’n Purple’da en iyi solist ödülüne sahip olan genç yetenek Rock grubunda en iyi grup ödülüne laik görüldü. Son ödülünü ise Dont Let Me Down (Beatles) parçasını kemençe ile yorumlayarak farklı bir bakış açısı kazandırması ödülle taçlandırıldı. Değişik enstürman ödülünü de alarak yeni ödüller için çalışmalara başladı. Tüm bu müzik geçmişinin yanında İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği bölümünde halen öğrenci olarak devam etmektedir.

Arda ile Omuz Omuza 19 Mayıs Konuğu kimdir

Arda İle Omuz Omuza 19 mayıs konuğu kim derken davet edilen genç müzisyeni bir de mutfakta görmek istedik. Arda ile Omuz Omuza 19 mayıs yemeği patlıcanlı rülo köfte. Evrencan ise eti görünce köfte üzerine Nusret tuzu atmayı ihmal etmedi. Yemek programında bir yarışmacı düşünün ki ” tezgah ne demek ” diye şefine soru sorsun. İşte güzel anların sahne aldığı programın tanıtımı izleyin lütfen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2019