Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Aristoya Göre İnsan beyninin görevi Kalbi soğutmak ısıtmak Kalp atışını hızlandırmak yavaşlatmak

Aristoya Göre İnsan beyninin görevi Kalbi soğutmak ısıtmak Kalp atışını hızlandırmak yavaşlatmak seçeneklerinden doğru olan şık A şıkkı olan Kalbi soğutmak olacaktı.. Aristo beyni, ateşli kalbi soğutan bir buzdolabı gibi görüyordu. Onun felsefi düşüncelerinden birisi olan beyin çalışması oldukça karmaşık olsa da belli bir görevi vardır..

Aristoya Göre İnsan beyninin görevi Kalbi soğutmak ısıtmak Kalp atışını hızlandırmak yavaşlatmak gibi görevleri vardır.

19 Nisan perşembe günü başlayan Kim Milyoner olmak ister de başarılı bir yarışma çıkaran Sercan Göktaş 60 bin lira sorusu olan Aristoya Göre İnsan beyninin görevi Kalbi soğutmak ısıtmak Kalp atışını hızlandırmak yavaşlatmak gibi seçeneklerle soruldu. Seçenekleri düşünün yarışmacı cevap vermedi.

Sercan Göktaş haketmiş olduğu 30 bin lirayı alarak yarışmadan çekildi. Sercan Göktaş eğer cevap verseydi yanlış bir seçim yapacak ve parasını 15 bin liraya düşürecekti. Aristoya Göre İnsan beyninin görevi nedir sorusuna siz ne cevap verdiniz? Kalbi soğutmak Kalbi ısıtmak Kalp atışını hızlandırmak Kalp atışını yavaşlatmak?

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top