Arka Sokaklar 12. Sezon 2017-2018 Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çıkan Oyuncular?

Arka Sokaklar 12. Sezonda Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çıkan Oyuncu Var Mı?… Arka Sokaklar dizisi 11 sezondur kanald ekranlarında yayınlanıyor. Her sezon binlerce olay anlatıldı dizide. Polislerin hem aile hayatları hem de karakol hayatlarını anlatan dizi yeni sezonda da kanald ekranlarında olacak. Yeni oyuncularla birlikte elbette.

Kanald efsane dizisi Arka Sokaklar yıllardır yayınlanmasına rağmen reytinglerde her zaman ilk sıralarda yer alıyor. Reyting başarısı da dizinin yeni sezonda yayınlanmasını sağlıyor. 11. sezonunda da reytingler her ilk 5 te olduğu için kanald yeni sezonda yayınlanmasına karar verdi. Arka Sokaklar 12. Sezon ile başlıyor yakında.

Arka Sokaklar 12. Sezon 2017-2018 Yeni Giren Oyuncular Kimler, Arka Sokaklar yeni sezonda Çıkan Oyuncular var mı?

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda kanald de yayınlanmaya devam edecek. Peki yeni sezonda hangi oyuncular dizide devam edecek? Kimler diziden ayrılacak? Yeni sezona yeni isimler katılacak diziye. Arka Sokaklar 2017-2018 yeni oyuncuları kimler olacak hangi oyuncular diziye katılacak? Hepsini aşağı yazacağız tek tek. Öncelikle Siz kimleri Arka sokaklar dizisinde izlemek istersiniz? görüşlerinizi en alttaki yorum kısmına bekliyoruz.

Arka Sokaklar dizisinde bu sezona kadar bir çok oyuncu kaza geçirdi bomba kurbanı oldu, terörüst saldırılara ve pusulara düşürüldü, ölüm tehlikesi yaşadı ama çoğu kez bundan kurtuldular. Bazı oyuncular sadece hastanede kalıp iyileşirken bazıları da ölerek diziden ayrıldılar. 11 sezon ekranda kalınca bir çok oyuncu değiştirmesi çok normal dizinin.

Yeni sezonda bazı oyuncular ayrılırken bazı oyuncularda giriş yapacak dizimize. Arka sokaklar dizisi oyuncuları yeni sezon bilgilerini sizlerle bu konumuza paylaşacağız. Konumuzu sürekli güncelliyoruz.

Arka Sokaklar yeni sezonda yeni gelen oyuncular 2017-2018

Arka Sokaklara Yeni Polis Survivor Merve Oflaz (Hangi Rolde)

“Arka Sokaklar” ın oyuncu kadrosuna 2017-2018 de yeni sezonda Merve Oflaz katılıyor. Merve Oflazı bir çok kişi tanıyordur. Merve Oflaz, Arka Sokaklar da Rıza Baba’nın ekibine katılacak olan bir polisi canlandıracak.

Merve Oflaz Kimdir: 23 Mayıs 1988 tarihinde İstanbulda doğmuş olan güzel oyuncudur. Survivor Türkiye yarışmasına katılmış ve tüm rakipleri eleyerek şampiyon olmuştur. Survivordan sonra Türkiye çapında ün kazanmıştır. Ayrıca Survivor yarışma tarihinin tek kadın şampiyonudur. Merve Oflaz Arka Sokaklarda yeni sezonda polis olarak oynayacak.

Arka Sokaklar Eşref Kimdir? Eşref Rolü (Hasan Küçükçetin) Bilgileri

Hasan Küçükçetin, Kanal D’nin cuma günleri ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinde Yeni sezonda oynayacak. 2017-2018 sezonunda Arka Sokaklar dizisine katılan Hasan Küçükçetin Arka Sokaklar kadrosunda hangi karakteri canlandıracağı da kesinleşti. Diziye yeni sezonda katılan başarılı oyuncu dizide yeniden Eşref Kaplan karakterini canlandıracak. Eşref ile Mesut Komiser maceradan maceraya atılıyorlar yeni sezonda.

Eşref Kaplan rolündeki Hasan Küçükçetin Kimdir? 6 Haziran 1975 tarihinde Balıkesir ilimizde doğmuş olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önce Yaprak Dökümü, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerin kadrosunda başarıyla rol almıştır.

Arka Sokaklar yeni sezonda ayrılan oyuncular 2017-2018 sezonu:

Arka Sokaklar Suat öldü mü diziye dönecek mi devam edecek mi yakında göreceğiz. Arka sokaklar Suat diziden ayrıldı mı neden yok fragmanda medyada dolaşan haberlere göre Suat diziden çıktı ve dizide Amerikaya gitti olarak söyleyecekler. Sizce Suat öldü mü Arka Sokaklardan çıktı mı çıkmasını ister misiniz?

Arka Sokaklar Yapımcılığını Erler Film – Türker İnanoğlu’nun yaptığı, başrollerinde  Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın yer aldığı dizinin bu sezon kadrosuna Merve Oflaz ve Hasan Küçükçetin dahil olmuştu. Diğer gelen oyuncuları aşağı yazmaya güncellemeye devam edeceğiz. Son Güncelleme: 12 Eylül 2017 

‘Arka Sokaklar’ merakla beklenen 12. sezonuyla 15 Eylül’de Kanal D’de! İşte yeni sezon fragmanı ve Özeti: Arka Sokaklar 448. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Mesut, Urfa’da terör örgütünün peşinde! 12. sezon 15 Eylül Cuma akşamı sat 20.00’de Kanal D’de başlıyor! Mesut, gözünü karartıp Urfa’da özel görevle teröristlerin başına bela olmaya devam ediyor. Amacı, öğretmeni öldüren teröristleri etkisiz hle getirmek. Operasyonlar devam ederken Mesut ve ekibi sıcak temas kurdukları teröristlerle amansız bir çatışmanın içine giriyorlar. İstanbul’da ise, Rıza Baba ve ekibi sokaklardaki çetelerin amansız belası olmaya devam ediyor. Mesut’un eksikliğini duyan ekip, onu tekrar geri getirmenin yollarını arıyor. Mesut, tekrar Rıza Baba’nın ekibine dahil olacak mı?

Arka Sokaklar Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Arka Sokaklar Seti Yeni Sezonda Urfaya taşındı. Şanlıurfada okulda mahsur kalan öğrenci ve öğretmeni kurtaracak olan ekip Harran ovasında terörist avına çıkıyor. Arka Sokaklar yeni sezonda Nerede çekiliyor diyorsanız Tıklayın

Arka Sokaklar yeni oyuncu Gonca Kimdir:

Arka Sokaklar’a Gonca adıyla yeni oyuncu Pelin Körmükçü dahil oldu. Pelin Körmükçü oyuncu kökenli olmasına rağmen evlendikten sonra uzun süre hiç bir dizi veya filmde rol almamıştı. Gonca karakteri hakkında detaylar için Arka Sokaklar Gonca Kimdir?

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği dizi sezon finaline hazırlanıyor. Büyük ilgiyle izlenilen dizide sürprizler ise bitmiyor. Dizinin kadrosuna Nişan Şirinyan, Emir Berke Zincidi ve Ömür Arpacı dahil oldu.

Nişan Şirinyan, şaşırtıcı bir karakterle ekibin hayatına dahil olacak. Ayrıca ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin küçük yıldızı Emir Berke Zincidi, ‘Arka Sokaklar’la setlere dönecek. Ömür Arpacı da asayiş özel ekibinin yeni üyesi olarak kadroya katılacak.

YORUMLAR

  1. Bence ekip süper durmak yok yola devam ayni gazda

  2. Tunç ölmesin selin mesut hüsnü diziden çıkmasın lütfen emir berke diziye girmez INŞALLAH hiç sevmiyorum

  3. Tunç ölmesin selin mesut hüsnü diziden çıkmasın lütfen emir berke diziye girmez INŞALLAH hiç sevmiyorum onu

  4. Ugur pektas diziye dönsün

  5. ilker inanolu gelsin nolur türk inanoluna sesleniyorum oglu ilker inanolunu getirsin nolur osaman çok gusel olur ark sokaklar

  6. Uğur pektaş’ı o kadar özledim ki eski bölümleri izleyerek hasret gideriyorum

  7. ilker inanolu ve berli kaya ark sokaklara gelsin

  8. Murat diziye kadilsin zeynep de gelsin bir birilerine cok yakişiyor lar yine kari koca olsunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.