Arka Sokaklar 16 Haziran Rıza Babayı Kim Kaçırdı Kurtulacak Mı Ölecek Mi?

Arka Sokaklar Rıza Babayı Kim Kaçırdı Kurtulacak Mı Ölecek Mi?.. Arka Sokaklar dizisi yeni bölümünde Rıza Baba’yı kaçırıyorlar. Rıza Babayı kaçıranlar kim? Rıza Baba’yı ekip kurtarabilecek mi? Yoksa Rıza Baba vurulup ölecek mi? Sezon finaline yaklaşırken Arka Sokaklar daha heyecanlı oldu.

Harunun annesinin katilinin babası olduğundan şüphelenir Rıza Baba ve ekibi. Bu yüzden de Harunu sorguda sıkıştırırlar ve oda işbirliği yapmayı kabul eder. Ancak İlhan Kansu nun ekipte olanların hepsinden haberi olmaktadır. Bu durum ekibi çok zorlamaktadır.

Bu durumda ekipte bir muhbir olduğunu düşünürler peki bu muhbir kim? Arka Sokaklar dizisinde İlhan Kansu hakkında oğlu Harundan bilgiler almaya başlayan ekip İlhan’a yaklaştıkça uzaklaşmaktadır. Ekipte ki muhbir tüm bilgileri İlhana ulaştırır ve işleri zorlaştırır.

Arka Sokaklar dizisi son fragmanında da Rıza Babanın elleri bağlı ve parkta kurtulmayı bekler şekildedir. Rıza babanın kolunu bir adam tutmaktadır. Ekiple çatışma içerisine girerler. Peki bu durumun ardından Rıza Baba kurtulacak mı? Rıza Babanın eşi ve kızı bitap düşmüştür. Babalarının eve gelmesini dört gözle beklerler.

https://www.youtube.com/watch?v=GLBNJHpeq8M

YORUMLAR

  1. Valla bu arka sokaklarda,izlemeye doyamadığım,tekrar tekrar izlemekten bıkmadığım,ve her haliyle,bütün giren çıkan oyuncularıyla bayıldığım bir dizi..uzun uzun seneler diliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.